348697-2026 - Wettbewerb
Polen – Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen – AD/ZP/52/26 Zakup i dostawa fabrycznie nowego pieca hybrydowego SPS z modułem indukcyjnym oraz trybem flash wraz z wyposażeniem eksploatacyjnym oraz przeprowadzeniem szkolenia dla Politechniki Poznańskiej
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelAD/ZP/52/26 Zakup i dostawa fabrycznie nowego pieca hybrydowego SPS z modułem indukcyjnym oraz trybem flash wraz z wyposażeniem eksploatacyjnym oraz przeprowadzeniem szkolenia dla Politechniki Poznańskiej
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa fabrycznie nowego pieca hybrydowego SPS z modułem indukcyjnym oraz trybem flash wraz z wyposażeniem eksloatacyjnym oraz przeprowadzeniem szkolenia dla Politechniki Poznańskiej
Interne KennungAD/ZP/52/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen
5. Los
LosLOT-0007
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa fabrycznie nowego pieca hybrydowego SPS z modułem indukcyjnym oraz trybem flash wraz z wyposażeniem eksploatacyjnym oraz przeprowadzeniem szkolenia dla Politechniki Poznańskiej