2. Verfahren
Verfahren
Titel: Energiecontract Gr Cure 2027 t/m 2030
Beschreibung: De opdracht betreft een energiecontract voor 5 locaties met 7 Ean-nummers. Een contract voor de periode 1 januari 2027 tot en met 31-12-2030. Het geschat verbruik in de contractperiode is + 9.000.000 kwh. ongeveer 9.000.000 kWh met een marge van 20% plus of minder
Interne Kennung: 2026-TS-06
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Prijs
Beschreibung: EMVI op laagste prijs 9.000.000 kWh
Interne Kennung: 1