2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie płytkich wysokorozdzielczych badań sejsmicznych 2D w zachodniej części polskich obszarów morskich dla potrzeb Mapy geologicznej polskich obszarów morskich w skali 1:100 000
Beschreibung: Zgodnie z zapisami rozdziału 4 SWZ 4.1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług: Wykonanie płytkich wysokorozdzielczych badań sejsmicznych 2D w zachodniej części polskich obszarów morskich dla potrzeb Mapy geologicznej polskich obszarów morskich w skali 1:100 000. 4.2. Na przedmiot zamówienia składają się usługi akwizycji i przetwarzania danych dla pomiarów profilomierzem osadów (SBP) oraz metodą ultrawysokorozdzielczej sejsmiki morskiej 2D (UHRS) – w poniższym zakresie: 4.2.1. akwizycja i przetwarzanie danych obejmujących 17 profili o łącznej długości ok. 745 km, w tym: 4.2.1.1. 6 profili w zakresie pomiarów profilomierzem osadów (SBP, jednokanałowo), 4.2.1.2. 8 profili w zakresie metody ultrawysokorozdzielczej sejsmiki 2D (UHRS, wielokanałowo), 4.2.1.3. 3 profile w zakresie pomiarów profilomierzem osadów (SBP, jednokanałowo) oraz metodą ultrawysokorozdzielczej sejsmiki 2D (UHRS, wielokanałowo). 4.2.2. Łączna długość profilowania w zakresie pomiarów profilomierzem osadów (SBP, jednokanałowo) wynosi ok. 310 km. 4.2.3. Łączna długość profilowania w zakresie metody ultrawysokorozdzielczej sejsmiki 2D (UHRS, wielokanałowo) wynosi ok. 435 km. Szczegółowe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia wskazano w opisie przedmiotu zamówienia zgodnie z Załącznikiem nr 1 do SWZ 4.3. Szczegółowy zakres oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia został określony w: załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia; załączniku nr 2 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 102302-2026
Interne Kennung: EDZ.26.34.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71352100 Dienstleistungen im Bereich Seismik
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: zgodnie z rozdziałem 4 SWZ 4.1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług: Wykonanie płytkich wysokorozdzielczych badań sejsmicznych 2D w zachodniej części polskich obszarów morskich dla potrzeb Mapy geologicznej polskich obszarów morskich w skali 1:100 000. 4.2. Na przedmiot zamówienia składają się usługi akwizycji i przetwarzania danych dla pomiarów profilomierzem osadów (SBP) oraz metodą ultrawysokorozdzielczej sejsmiki morskiej 2D (UHRS) – w poniższym zakresie: 4.2.1. akwizycja i przetwarzanie danych obejmujących 17 profili o łącznej długości ok. 745 km, w tym: 4.2.1.1. 6 profili w zakresie pomiarów profilomierzem osadów (SBP, jednokanałowo), 4.2.1.2. 8 profili w zakresie metody ultrawysokorozdzielczej sejsmiki 2D (UHRS, wielokanałowo), 4.2.1.3. 3 profile w zakresie pomiarów profilomierzem osadów (SBP, jednokanałowo) oraz metodą ultrawysokorozdzielczej sejsmiki 2D (UHRS, wielokanałowo). 4.2.2. Łączna długość profilowania w zakresie pomiarów profilomierzem osadów (SBP, jednokanałowo) wynosi ok. 310 km. 4.2.3. Łączna długość profilowania w zakresie metody ultrawysokorozdzielczej sejsmiki 2D (UHRS, wielokanałowo) wynosi ok. 435 km. Szczegółowe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia wskazano w opisie przedmiotu zamówienia zgodnie z Załącznikiem nr 1 do SWZ 4.3. Szczegółowy zakres oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia został określony w: załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia; załączniku nr 2 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy.