2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup paliw płynnych do pojazdów należących do jednostek podległych Samodzielnemu Publicznemu Zakładowi Opieki Zdrowotnej Rejonowemu Pogotowiu Ratunkowemu w Sosnowcu w obrocie bezgotówkowym w systemie elektronicznych kart flotowych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa paliw: benzyny bezołowiowej Pb 95 i oleju napędowego ON do pojazdów należących do jednostek podległych Zamawiającemu. Zakup paliw dokonywany bezpośrednio do pojazdów na stacjach paliw, w systemie sprzedaży bezgotówkowej, w ilościach stosownie do potrzeb Zamawiającego. 2. Zamówienie będzie realizowane w postaci świadczeń cząstkowych sprzedaży i tankowania w ilościach pokrywających bieżące potrzeby Zamawiającego na podstawie jego jednostronnych dyspozycji. 3. Zamawiający wymaga, aby miejscem realizacji dostaw była co najmniej jedna stacja położona w odległości nie większej niż 5 km od lokalizacji poszczególnych punktów 15 lokalizacji dla 15 zadań opisanych w SWZ zapewniająca możliwość tankowania paliwa ON, Pb 95 z dystrybutora co najmniej do godziny 21:00 przez 14 godzin na dobę, z uwzględnieniem postanowień dotyczących lokalizacji czterech części zamówienia. 4. Zamawiający nie przewiduje magazynowania paliw we własnych zbiornikach. Tankowania będą się odbywały bezpośrednio do pojazdów Zamawiającego. 5. Wykonawca zobowiązuje się dostarczać paliwa spełniające wymagania jakościowe określone w Rozporządzeniu Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 26 czerwca 2024 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych (Dz. U. z 2024 r., poz. 1018). Oferowane produkty paliwowe muszą spełniać normy PN-EN228: 2013-04, PN-EN 590:2013-12 lub normy równoważne. 6. Wykonawca na każde żądanie Zamawiającego okaże niezwłocznie, nie później niż w ciągu jednego dnia, certyfikat jakości paliwa oraz dokument określający źródło paliwa. 7. Zamawiający przewiduje składanie ofert na całość zamówienia lub na części, gdzie część zamówienia stanowi dane zadanie według podziału jak poniżej. Zamawiający nie ogranicza liczby części zamówienia, które może udzielić jednemu Wykonawcy. Wykaz jednostek Zamawiającego i szacunkowe ilości zużycia paliwa: 1) Stacja Pogotowia Ratunkowego w Sosnowcu+ administracja, Sosnowiec, ul. Kombajnistów 76: 33 000 [L] ON, 10 000 [L] Pb95 , z prawem opcji: 39 600 [L] ON, 12 000 [L] Pb95 2) Stacja Pogotowia Ratunkowego w Będzinie, Będzin, ul. Kościuszki 72: 19 000 [L] ON, z prawem opcji: 22 800 [L] ON 3) Stacja Pogotowia Ratunkowego w Czeladzi, Czeladź, ul. Wojkowicka 2: 7 000 [L] ON, z prawem opcji: 8 400 [L] ON 4) Miejsce Stacjonowania ZRM w Siewierzu, Siewierz, ul. Warszawska 8a: 9 000 [L] ON, z prawem opcji:10 800 [L] ON 5) Stacja Pogotowia Ratunkowego w Dąbrowie Górniczej, Dąbrowa Górnicza, ul. Łącząca 24: 25 000[L] ON, z prawem opcji: 30 000 [L] ON 6) Stacja Pogotowia Ratunkowego w Jaworznie, Jaworzno, ul. Chełmońskiego 28: 17 000 [L] ON, z prawem opcji: 20 400 [L] ON 7) Stacja Pogotowia Ratunkowego w Zawierciu, Zawiercie, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej 93: 24 000[L] ON,1 000[L] Pb95, z prawem opcji: 28 800 [L] ON, 1 200 [L] Pb95 8) Podstacja Pogotowia Ratunkowego w Szczekocinach, Szczekociny, ul. Jana Pawła II 3: 9 000[L] ON, z prawem opcji: 10 800 [L] ON 9) Miejsce Stacjonowania ZRM w Pilicy, Pilica, ul. Senatorska 3: 9 000[L] ON, z prawem opcji: 10 800 [L] ON 10) Miejsce Stacjonowania ZRM w Kroczycach, Kroczyce, Podlesice 5: 8 000[L] ON , z prawem opcji: 9 600 [L] ON 11) Miejsce Stacjonowania ZRM w Mierzęcicach Mierzęcice, ul. Kolejowa 4: 9 000[L] ON, z prawem opcji: 10 800 [L] ON 12) Miejsce Stacjonowania ZRM w Sławkowie, Sławków, ul. 23 stycznia 25: 8 000[L] ON, z prawem opcji 9 600 [L] ON 13) Miejsce Stacjonowania ZRM w Dąbrowie Górniczej Ząbkowicach, Dąbrowa Górnicza Aleja Zwycięstwa 29: 10 000[L] ON, z prawem opcji: 12 000 [L] ON 14) Miejsce Stacjonowania ZRM w Sosnowcu Milowicach, Sosnowiec, ul. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego 14C: 8 000[L] ON, z prawem opcji: 9 600 [L] ON 15) Miejsce Stacjonowania ZRM w Sosnowcu Kazimierz Górniczy, Sosnowiec, ul. Ogrodowa 1: 9 000 [L] ON , z prawem opcji: 10 800 [L] ON 8. Prawo opcji: W ramach realizacji niniejszego zamówienia Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 PZP, w zakresie którego Zamawiający przewiduje zwiększenie ilości produktów nie więcej niż o 20% wartości netto zamówienia podstawowego na zasadach określonych w wzorze umowy. Wskazana ilość paliw jest ilością szacunkową. Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji, tj. w okresie trwania umowy zakupu większych ilości paliw do 20% wartości netto zamówienia podstawowego w zależności od zapotrzebowania wynikającego z trudnych do przewidzenia warunków rynkowych. Ostateczna ilość dostarczonych paliw wynikać będzie z faktycznie wykonanych dostaw.
Vorherige Bekanntmachung: 235745-2026
Interne Kennung: DZ.260.2.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24611100 Propergol-Treibstoffe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09100000 Brennstoffe, 09132100 Bleifreies Benzin, 09134100 Dieselöl
5. Los
Los: LOT-0004
Titel: Miejsce Stacjonowania ZRM w Siewierzu
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa paliw: benzyny bezołowiowej Pb 95 i oleju napędowego ON do pojazdów należących do jednostek podległych Zamawiającemu. Zakup paliw dokonywany bezpośrednio do pojazdów na stacjach paliw, w systemie sprzedaży bezgotówkowej, w ilościach stosownie do potrzeb Zamawiającego: Miejsce Stacjonowania ZRM w Siewierzu, Siewierz, ul. Warszawska 8a: 9 000 [L] ON, z prawem opcji:10 800 [L] ON 2. Zamówienie będzie realizowane w postaci świadczeń cząstkowych sprzedaży i tankowania w ilościach pokrywających bieżące potrzeby Zamawiającego na podstawie jego jednostronnych dyspozycji. 3. Zamawiający wymaga, aby miejscem realizacji dostaw była co najmniej jedna stacja położona w odległości nie większej niż 5 km od lokalizacji poszczególnych punktów 15 lokalizacji dla 15 zadań opisanych w SWZ zapewniająca możliwość tankowania paliwa ON, Pb 95 z dystrybutora co najmniej do godziny 21:00 przez 14 godzin na dobę, z uwzględnieniem postanowień dotyczących lokalizacji czterech części zamówienia. 4. Zamawiający nie przewiduje magazynowania paliw we własnych zbiornikach. Tankowania będą się odbywały bezpośrednio do pojazdów Zamawiającego. 5. Wykonawca zobowiązuje się dostarczać paliwa spełniające wymagania jakościowe określone w Rozporządzeniu Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 26 czerwca 2024 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych (Dz. U. z 2024 r., poz. 1018). Oferowane produkty paliwowe muszą spełniać normy PN-EN228: 2013-04, PN-EN 590:2013-12 lub normy równoważne. 6. Wykonawca na każde żądanie Zamawiającego okaże niezwłocznie, nie później niż w ciągu jednego dnia, certyfikat jakości paliwa oraz dokument określający źródło paliwa. 7. Zamawiający przewiduje składanie ofert na całość zamówienia lub na części, gdzie część zamówienia stanowi dane zadanie według podziału jak poniżej. Zamawiający nie ogranicza liczby części zamówienia, które może udzielić jednemu Wykonawcy.
Interne Kennung: Część 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09100000 Brennstoffe, 09134100 Dieselöl
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W ramach realizacji niniejszego zamówienia Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 PZP, w zakresie którego Zamawiający przewiduje zwiększenie ilości produktów nie więcej niż o 20% wartości netto zamówienia podstawowego na zasadach określonych w wzorze umowy. Wskazana ilość paliw jest ilością szacunkową. Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji, tj. w okresie trwania umowy zakupu większych ilości paliw do 20% wartości netto zamówienia podstawowego w zależności od zapotrzebowania wynikającego z trudnych do przewidzenia warunków rynkowych. Ilość paliwa z prawem opcji: 10 800[L] ON
Los: LOT-0008
Titel: Podstacja Pogotowia Ratunkowego w Szczekocinach
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa paliw: benzyny bezołowiowej Pb 95 i oleju napędowego ON do pojazdów należących do jednostek podległych Zamawiającemu. Zakup paliw dokonywany bezpośrednio do pojazdów na stacjach paliw, w systemie sprzedaży bezgotówkowej, w ilościach stosownie do potrzeb Zamawiającego: Podstacja Pogotowia Ratunkowego w Szczekocinach, Szczekociny, ul. Jana Pawła II 3: 9 000[L] ON, z prawem opcji: 10 800 [L] ON 2. Zamówienie będzie realizowane w postaci świadczeń cząstkowych sprzedaży i tankowania w ilościach pokrywających bieżące potrzeby Zamawiającego na podstawie jego jednostronnych dyspozycji. 3. Zamawiający wymaga, aby miejscem realizacji dostaw była co najmniej jedna stacja położona w odległości nie większej niż 5 km od lokalizacji poszczególnych punktów 15 lokalizacji dla 15 zadań opisanych w SWZ zapewniająca możliwość tankowania paliwa ON, Pb 95 z dystrybutora co najmniej do godziny 21:00 przez 14 godzin na dobę, z uwzględnieniem postanowień dotyczących lokalizacji czterech części zamówienia. 4. Zamawiający nie przewiduje magazynowania paliw we własnych zbiornikach. Tankowania będą się odbywały bezpośrednio do pojazdów Zamawiającego. 5. Wykonawca zobowiązuje się dostarczać paliwa spełniające wymagania jakościowe określone w Rozporządzeniu Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 26 czerwca 2024 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych (Dz. U. z 2024 r., poz. 1018). Oferowane produkty paliwowe muszą spełniać normy PN-EN228: 2013-04, PN-EN 590:2013-12 lub normy równoważne. 6. Wykonawca na każde żądanie Zamawiającego okaże niezwłocznie, nie później niż w ciągu jednego dnia, certyfikat jakości paliwa oraz dokument określający źródło paliwa. 7. Zamawiający przewiduje składanie ofert na całość zamówienia lub na części, gdzie część zamówienia stanowi dane zadanie według podziału jak poniżej. Zamawiający nie ogranicza liczby części zamówienia, które może udzielić jednemu Wykonawcy.
Interne Kennung: Część 8
Beschreibung der Optionen: W ramach realizacji niniejszego zamówienia Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 PZP, w zakresie którego Zamawiający przewiduje zwiększenie ilości produktów nie więcej niż o 20% wartości netto zamówienia podstawowego na zasadach określonych w wzorze umowy. Wskazana ilość paliw jest ilością szacunkową. Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji, tj. w okresie trwania umowy zakupu większych ilości paliw do 20% wartości netto zamówienia podstawowego w zależności od zapotrzebowania wynikającego z trudnych do przewidzenia warunków rynkowych. Ilość paliwa z prawem opcji: 10 800 [L] ON
Los: LOT-0013
Titel: Miejsce Stacjonowania ZRM w Dąbrowie Górniczej Ząbkowicach
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa paliw: benzyny bezołowiowej Pb 95 i oleju napędowego ON do pojazdów należących do jednostek podległych Zamawiającemu. Zakup paliw dokonywany bezpośrednio do pojazdów na stacjach paliw, w systemie sprzedaży bezgotówkowej, w ilościach stosownie do potrzeb Zamawiającego: Miejsce Stacjonowania ZRM w Dąbrowie Górniczej Ząbkowicach, Dąbrowa Górnicza Aleja Zwycięstwa 29: 10 000[L] ON, z prawem opcji: 12 000 [L] ON 2. Zamówienie będzie realizowane w postaci świadczeń cząstkowych sprzedaży i tankowania w ilościach pokrywających bieżące potrzeby Zamawiającego na podstawie jego jednostronnych dyspozycji. 3. Zamawiający wymaga, aby miejscem realizacji dostaw była co najmniej jedna stacja położona w odległości nie większej niż 5 km od lokalizacji poszczególnych punktów 15 lokalizacji dla 15 zadań opisanych w SWZ zapewniająca możliwość tankowania paliwa ON, Pb 95 z dystrybutora co najmniej do godziny 21:00 przez 14 godzin na dobę, z uwzględnieniem postanowień dotyczących lokalizacji czterech części zamówienia. 4. Zamawiający nie przewiduje magazynowania paliw we własnych zbiornikach. Tankowania będą się odbywały bezpośrednio do pojazdów Zamawiającego. 5. Wykonawca zobowiązuje się dostarczać paliwa spełniające wymagania jakościowe określone w Rozporządzeniu Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 26 czerwca 2024 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych (Dz. U. z 2024 r., poz. 1018). Oferowane produkty paliwowe muszą spełniać normy PN-EN228: 2013-04, PN-EN 590:2013-12 lub normy równoważne. 6. Wykonawca na każde żądanie Zamawiającego okaże niezwłocznie, nie później niż w ciągu jednego dnia, certyfikat jakości paliwa oraz dokument określający źródło paliwa. 7. Zamawiający przewiduje składanie ofert na całość zamówienia lub na części, gdzie część zamówienia stanowi dane zadanie według podziału jak poniżej. Zamawiający nie ogranicza liczby części zamówienia, które może udzielić jednemu Wykonawcy.
Interne Kennung: Część 13
Beschreibung der Optionen: W ramach realizacji niniejszego zamówienia Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 PZP, w zakresie którego Zamawiający przewiduje zwiększenie ilości produktów nie więcej niż o 20% wartości netto zamówienia podstawowego na zasadach określonych w wzorze umowy. Wskazana ilość paliw jest ilością szacunkową. Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji, tj. w okresie trwania umowy zakupu większych ilości paliw do 20% wartości netto zamówienia podstawowego w zależności od zapotrzebowania wynikającego z trudnych do przewidzenia warunków rynkowych. Ilość paliwa z prawem opcji: 12 000 [L] ON
Los: LOT-0015
Titel: Miejsce Stacjonowania ZRM w Sosnowcu Kazimierz Górniczy
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa paliw: benzyny bezołowiowej Pb 95 i oleju napędowego ON do pojazdów należących do jednostek podległych Zamawiającemu. Zakup paliw dokonywany bezpośrednio do pojazdów na stacjach paliw, w systemie sprzedaży bezgotówkowej, w ilościach stosownie do potrzeb Zamawiającego: Miejsce Stacjonowania ZRM w Sosnowcu Kazimierz Górniczy, Sosnowiec, ul. Ogrodowa 1: 9 000 [L] ON , z prawem opcji: 10 800 [L] ON 2. Zamówienie będzie realizowane w postaci świadczeń cząstkowych sprzedaży i tankowania w ilościach pokrywających bieżące potrzeby Zamawiającego na podstawie jego jednostronnych dyspozycji. 3. Zamawiający wymaga, aby miejscem realizacji dostaw była co najmniej jedna stacja położona w odległości nie większej niż 5 km od lokalizacji poszczególnych punktów 15 lokalizacji dla 15 zadań opisanych w SWZ zapewniająca możliwość tankowania paliwa ON, Pb 95 z dystrybutora co najmniej do godziny 21:00 przez 14 godzin na dobę, z uwzględnieniem postanowień dotyczących lokalizacji czterech części zamówienia. 4. Zamawiający nie przewiduje magazynowania paliw we własnych zbiornikach. Tankowania będą się odbywały bezpośrednio do pojazdów Zamawiającego. 5. Wykonawca zobowiązuje się dostarczać paliwa spełniające wymagania jakościowe określone w Rozporządzeniu Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 26 czerwca 2024 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych (Dz. U. z 2024 r., poz. 1018). Oferowane produkty paliwowe muszą spełniać normy PN-EN228: 2013-04, PN-EN 590:2013-12 lub normy równoważne. 6. Wykonawca na każde żądanie Zamawiającego okaże niezwłocznie, nie później niż w ciągu jednego dnia, certyfikat jakości paliwa oraz dokument określający źródło paliwa. 7. Zamawiający przewiduje składanie ofert na całość zamówienia lub na części, gdzie część zamówienia stanowi dane zadanie według podziału jak poniżej. Zamawiający nie ogranicza liczby części zamówienia, które może udzielić jednemu Wykonawcy.
Interne Kennung: Część 15