See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankoop darbepoëtine alfa
Beschreibung: Wij nodigen u uit tot het indienen van een offerte voor de levering van darbepoëtine alfa (ATC B03XA02). Het betreft een raamovereenkomst voor de gespecifieerde levering binnen de afgesproken termijn. Deze procedure verloopt volgens de geldende wetgeving inzake overheidsopdrachten.
Interne Kennung: PPP0SU-170/6104/2026/LAS/VP/DCA/030
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33620000 Arzneimittel für Blut, Blut bildende Organe und das kardiovaskuläre System
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2026/LAS/VP/DCA/030_1