2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa nowej wersji systemu PACS wraz z integracją z Platformą Usług Inteligentnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa nowej wersji systemu PACS (AGFA) wraz z integracją z Platformą Usług Inteligentnych zgodnie z dokumentami zamówienia. W tym: - dostawa nowej wersji oprogramowania wraz ze sprzętem serwerowym - integracja z PUI - konfiguracja, wdrożenia , szkolenia personelu - 36 miesięczny serwis gwarancyjny na całość przedmiotu zamówienia
Interne Kennung: 1/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Art. 138 ust. 4 ustawy Pzp - Zamawiający wyznacza termin składania ofert krótszy niż określony w art. 138 ust. 1ustawy Pzp ponieważ składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1. ustawy Pzp
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48820000 Server
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa i wdrożenie infrastruktury serwerowej z oprogramowaniem
Beschreibung: Dostawa i wdrożenie infrastruktury serwerowej z oprogramowaniem zgodnie z OPZ i dokumentacją zamówienia