See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Realizacja badań społecznych i marketingowych na temat funkcjonowania Warszawy i metropolii warszawskiej. Przedmiot zamówienia jest podzielony na pięć części.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest realizacja badań społecznych i marketingowych na temat funkcjonowania Warszawy i metropolii warszawskiej.
Interne Kennung: ZP/ABN/271/III-77/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79320000 Meinungsumfragen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – Badanie mieszkańców metropolii warszawskiej na potrzeby monitoringu „Strategii rozwoju metropolii warszawskiej do 2040 roku” techniką CATI
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest badanie mieszkańców metropolii warszawskiej na potrzeby monitoringu „Strategii rozwoju metropolii warszawskiej do 2040 roku” techniką CATI. Przedmiot zamówienia w zakresie szczegółowym określony został we Wzorze Umowy i Opisie Przedmiotu Zamówienia, stanowiących łącznie załącznik nr 1.1 do SWZ
Interne Kennung: ZP/ABN/271/III-77/26 cz.1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: NIE DOTYCZY
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 – Badanie doświadczeń turystów polskich i zagranicznych w Warszawie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest badanie doświadczeń turystów polskich i zagranicznych w Warszawie. Przedmiot zamówienia w zakresie szczegółowym określony został we Wzorze Umowy i Opisie Przedmiotu Zamówienia, stanowiących łącznie załącznik nr 1.2 do SWZ
Interne Kennung: ZP/ABN/271/III-77/26 cz.2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 – Badanie dot. problemów mieszkańców na obszarach o wzmożonym ruchu turystycznym
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest badanie dot. problemów mieszkańców na obszarach o wzmożonym ruchu turystycznym. Przedmiot zamówienia w zakresie szczegółowym określony został we Wzorze Umowy i Opisie Przedmiotu Zamówienia, stanowiących łącznie załącznik nr 1.3 do SWZ
Interne Kennung: ZP/ABN/271/III-77/26 cz.3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 – Badanie dot. współpracy miasta z NGO
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest badanie dot. współpracy miasta z NGO. Przedmiot zamówienia w zakresie szczegółowym określony został we Wzorze Umowy i Opisie Przedmiotu Zamówienia, stanowiących łącznie załącznik nr 1.4 do SWZ
Interne Kennung: ZP/ABN/271/III-77/26 cz.4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 – Badania młodzieży w warszawskich szkołach średnich
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są badania młodzieży w warszawskich szkołach średnich. Przedmiot zamówienia w zakresie szczegółowym określony został we Wzorze Umowy i Opisie Przedmiotu Zamówienia, stanowiących łącznie załącznik nr 1.5 do SWZ
Interne Kennung: ZP/ABN/271/III-77/26 cz.5