See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wybór Pośredników Finansowych w celu wdrażania Instrumentu Finansowego „Mikropożyczka” w ramach Projektu „pn. Wspieranie przedsiębiorczości poprzez Fundusz Funduszy Pomorza Zachodniego Jeremie 2
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest wybór Wykonawców (zwanych "Pośrednikami Finansowymi" lub "PF"), którzy świadczyć będą na zlecenie Zamawiającego usługę, polegającą na udzielaniu Jednostkowych Mikropożyczek w ramach utworzonego przez PF Instrumentu Finansowego "Mikropożyczka" do których Zamawiający wniesie wkład finansowy ze środków Funduszu Funduszy utworzonego w ramach Projektu pn. "Wspieranie przedsiębiorczości poprzez Fundusz Funduszy Pomorza Zachodniego Jeremie 2". Parametry udzielanych przez Wykonawcę Jednostkowych Mikropożyczek zostały określone w "Metryce Instrumentu Finansowego Mikropożyczka na rozpoczęcie działalności gospodarczej oraz na utworzenie dodatkowego miejsca pracy" stanowiącej Załącznik nr 2 do Istotnych Postanowień Umowy, które stanowią Załącznik nr 2 do SIWZ (dalej: "Umowa Operacyjna").
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: DZZK/110/DIF/2018 cz. II Aneks nr 2
Art des Auftrags: Dienstleistungen