2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering, beheer en onderhoud multifunctionals inclusief Follow-me systeem”
Beschreibung: Opdrachtgever wil in het kader van haar verantwoordelijkheid met betrekking tot het rechtmatig en transparant inkopen van ‘Levering, beheer en onderhoud multifunctionals’ één Raamovereenkomst afsluiten. Het betreft een aanbesteding in één perceel. De Raamovereenkomst zal naar verwachting ingaan per 01-10-2026 De doelstellingen van deze aanbesteding zijn: - het geleverd krijgen van nieuwe, gebruiksvriendelijke, betrouwbare en zoveel mogelijk onderhoudsvrije multifunctianals inclusief Follow-me systeem; - waarborging van de continuïteit van dienstverlening; - activiteiten transparant en conform afspraak worden uitgevoerd. € 1.400.000,-
Interne Kennung: 100280
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30125100 Tonerpatronen, 50313000 Wartung und Reparatur von Reprografiegeräten
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optie tot verlenging