348931-2026 - Wettbewerb
Polen – Veranstaltung von Sprachkursen – Zorganizowanie i przeprowadzenie 90 kursów języka polskiego jako obcego dla cudzoziemców z terenu województwa mazowieckiego
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZorganizowanie i przeprowadzenie 90 kursów języka polskiego jako obcego dla cudzoziemców z terenu województwa mazowieckiego
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zorganizowanie i przeprowadzenie 90 kursów języka polskiego jako obcego dla cudzoziemców z terenu województwa mazowieckiego w ramach realizacji projektu „Mazowieckie Mosty Międzykulturowe” nr umowy: FAMI.02.01-IZ-0028, który realizowany jest na potrzeby świadczenia pomocy osobom z doświadczeniem migracji, dofinansowany ze środków Funduszu Azylu, Migracji i Integracji na lata 2021-2027, Cel szczegółowy 2 – Legalna migracja i integracja.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80580000 Veranstaltung von Sprachkursen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80500000 Ausbildung, 22111000 Schulbücher
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der Optionennie dotyczy