See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udzielanie świadczeń zdrowotnych
Beschreibung: Udzielanie świadczeń zdrowotnych przez lekarza
Interne Kennung: WSzSSPZOZ.DOP.49.2025
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Udzielanie świadczeń zdrowotnych przez lekarza
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85112200 Ambulante Behandlungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Udzielanie świadczeń zdrowotnych w Oddziale Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej
Beschreibung: Udzielanie świadczeń zdrowotnych w godzinach normalnej ordynacji oraz poza godzinami normalnej ordynacji, jako dyżur medyczny w Oddziale Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej.
Interne Kennung: WSzSSPZOZ.DOP.0232.49.2025
Haupteinstufung (cpv): 85110000 Dienstleistungen von Krankenhäusern und zugehörige Leistungen