2. Verfahren
Verfahren
Titel: Beschikbaar stellen van elektrische leasefietsen
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding is het op een transparante, objectieve en niet-discriminerende wijze selecteren en contracteren van een partij voor het via een leaseconstructie beschikbaar stellen van elektrische fietsen, inclusief verzekering, onderhoud en pechhulp. De geplande ingangsdatum van de raamovereenkomst is 4 november 2026 en heeft een initiële looptijd van 3 jaar met de optie voor Hogeschool Leiden om de overeenkomst 2 keer met 1 jaar te verlengen. De doelstellingen van deze aanbesteding zijn: - Het selecteren en contracteren van één opdrachtnemer voor het voorzien in elektrische fietsen voor de medewerkers van Hogeschool Leiden in de vorm van een leaseconstructie, passend bij de doelstellingen van onze organisatie. De opdrachtnemer voorziet onze medewerkers van een ruime keuze uit elektrische fietsen van de bekende A-merken, inclusief het bijbehorende onderhoud, verzekering en pechhulp. E.e.a. zoals beschreven in het Programma van eisen en de overige aanbestedingsdocumenten; - Het vastleggen van heldere afspraken met de gecontracteerde dienstverlener voor de duur van de raamovereenkomst; - Het voldoen aan de door Hogeschool Leiden geformuleerde MVI aspecten.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98300000 Diverse Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0000
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Gedurende de looptijd van de raamovereenkomst wil HL samen met de gecontracteerde dienstverlener de mogelijkheid van een koppeling tussen de dienstverlener en het HR-systeem van HL (AFAS) onderzoeken, teneinde handmatige verwerking zoveel mogelijk te elimineren. Op termijn (verwachting schooljaar 2027/2028) worden de parkeermogelijkheden voor fietsen uitgebreid. Op dat moment wordt besloten of elektrische bakfietsen worden toegevoegd aan het assortiment. Met de dienstverlener wordt het assortiment op dat moment vastgesteld.