2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gedragsaanpak voor jonge automobilisten
Beschreibung: De provincie Gelderland is op zoek naar een partij (of een aantal met elkaar samenwerkende partijen) voor een gedragsaanpak voor jonge automobilisten (interventies op locatie, praktijktrainingen en communicatie). De opdracht start 15 oktober 2025 en loopt tot en met 31 december 2027. Het budget voor deze initiële looptijd bedraagt € 240.000,-. De opdracht kan driemaal met één jaar verlengd worden. De budgetten voor de verlengingsperiode zijn nog niet bekend.
Interne Kennung: 2025-007281
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: openbaar
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80550000 Sicherheitsausbildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79000000 Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit, 80400000 Erwachsenenbildung und sonstiger Unterricht, 80500000 Ausbildung
5. Los
Los: LOT-0000