2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa pakietu Software Assurance dla posiadanych licencji i subskrypcji Microsoft oraz świadczenie usług towarzyszących w ramach umów Microsoft na podstawie zawartej umowy z wybranym wykonawcą - firmą posiadającą statusy Microsoft Licensing Solution Provider (LSP) oraz Broker.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa pakietu Software Assurance dla posiadanych licencji i subskrypcji Microsoft oraz świadczenie usług towarzyszących w ramach umów Microsoft na podstawie zawartej umowy z wybranym wykonawcą - firmą posiadającą statusy Microsoft Licensing Solution Provider (LSP) oraz Broker. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wykaz zadań, terminów oraz warunki realizacji przedmiotu zamówienia, płatności, etc. określone zostały w Projektowanych Postanowieniach Umowy (dalej: „PPU”), które stanowią załącznik nr 2 do SWZ i Opisie Przedmiotu Zamówienia (dalej: „OPZ”), który stanowi załączniki nr 1 do SWZ. UWAGA: Wskazane w niniejszej SWZ oraz załącznikach do SWZ: znaki towarowe, patenty i miejsce pochodzenia są uzasadnione specyfiką przedmiotu zamówienia – odnoszą się do opisu oprogramowania funkcjonującego w ramach dotychczasowej infrastruktury teleinformatycznej Zamawiającego oraz jej rozbudowy. 2. Zamawiający podzielił przedmiot zamówienia na zamówienie podstawowe oraz zamówienie objęte prawem opcji: 1) Zamówienie podstawowe: Przedmiotem zamówienia podstawowego jest dostawa pakietu Software Assurance dla posiadanych licencji i subskrypcji Microsoft oraz świadczenie usług towarzyszących w ramach umów Microsoft na podstawie zawartej umowy z wybranym wykonawcą - firmą posiadającą statusy Microsoft Licensing Solution Provider (LSP) oraz Broker, upoważnioną przez Microsoft; 2) Zamówienie objęte prawem opcji: Przedmiotem zamówienia opcjonalnego jest: a) zamówienie TrueUp, czyli zamówienie produktów wymienionych w Tabeli 3 OPZ, b) zakup innych produktów, w tym usług ramach zamówień opcjonalnych wg aktualnych cenników produktów i usług Microsoft lub nowych umów jeśli zostaną udostępnione Zamawiającemu, z wykorzystaniem upustów zadeklarowanych w ofercie przez wybranego wykonawcę – określenie gwarantowanego % upustu. Szczegóły dotyczące realizacji opcji zostały zawarte w OPZ i PPU.
Interne Kennung: DZPU/33/DI/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48700000 Dienstprogramme für Softwarepakete, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Przedmiotem zamówienia opcjonalnego jest: a) zamówienie TrueUp, czyli zamówienie produktów wymienionych w Tabeli 3 OPZ, b) zakup innych produktów, w tym usług ramach zamówień opcjonalnych wg aktualnych cenników produktów i usług Microsoft lub nowych umów jeśli zostaną udostępnione Zamawiającemu, z wykorzystaniem upustów zadeklarowanych w ofercie przez wybranego wykonawcę – określenie gwarantowanego % upustu. Szczegóły dotyczące realizacji opcji zostały zawarte w OPZ i PPU.