See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie monitoringu stanu ochrony przedmiotów ochrony w 7 obszarach Natura 2000 województwa podlaskiego
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia został podzielony na części i obejmuje: 1) Zadanie 1 - Wykonanie monitoringu siedlisk przyrodniczych i roślin w obszarze Natura 2000 Jeleniewo PLH200001; 2) Zadanie 2 - Wykonanie monitoringu siedliska Twardowodne oligo- i mezotroficzne zbiorniki z podwodnymi łąkami ramienic w obszarze Natura 2000 Pojezierze Sejneńskie PLH200007; 3) Zadanie 3 - Wykonanie monitoringu siedlisk przyrodniczych w obszarze Natura 2000 Ostoja Knyszyńska PLH200006; 4) Zadanie 4 - Wykonanie monitoringu siedlisk przyrodniczych i roślin w obszarze Natura 2000 Ostoja Narwiańska PLH PLH200024; 5) Zadanie 5 - Wykonanie monitoringu sasanki otwartej w obszarze Natura 2000 Sasanki w Kolimagach PLH200025; 6) Zadanie 6 - Wykonanie monitoringu płazów w obszarze Natura 2000 Jeleniewo PLH200001; 7) Zadanie 7 - Wykonanie monitoringu nocka łydkowłosego w obszarze Natura 2000 Jeleniewo PLH200001; 8) Zadanie 8 - Wykonanie monitoringu mopka zachodniego w obszarze Natura 2000 Ostoja Knyszyńska PLH200006; 9) Zadanie 9 - Wykonanie monitoringu wydry w obszarze Natura 2000 Ostoja Narwiańska PLH200024; 10) Zadanie 10 - Wykonanie monitoringu skójki gruboskorupowej w obszarze Natura 2000 Ostoja Narwiańska PLH200024; 11) Zadanie 11 - Wykonanie monitoringu ptaków w obszarze Natura 2000 Bagno Wizna PLB200005; 12) Zadanie 12 - Wykonanie monitoringu ptaków w obszarze Natura 2000 Dolina Górnej Narwi PLB200007 (zakres podstawowy) i Zadanie 12b (zakres objęty prawem opcji). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik Nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 188304-2026
Interne Kennung: WOF.261.25.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90700000 Dienstleistungen im Umweltschutz
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1 - Wykonanie monitoringu siedlisk przyrodniczych i roślin w obszarze Natura 2000 Jeleniewo PLH200001;
Beschreibung: Zadanie 1 - Wykonanie monitoringu siedlisk przyrodniczych i roślin w obszarze Natura 2000 Jeleniewo PLH200001; Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik Nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: WOF.261.25.2026 - Zad. 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2 - Wykonanie monitoringu siedliska Twardowodne oligo- i mezotroficzne zbiorniki z podwodnymi łąkami ramienic w obszarze Natura 2000 Pojezierze Sejneńskie PLH200007;
Beschreibung: Zadanie 2 - Wykonanie monitoringu siedliska Twardowodne oligo- i mezotroficzne zbiorniki z podwodnymi łąkami ramienic w obszarze Natura 2000 Pojezierze Sejneńskie PLH200007; Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik Nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: WOF.261.25.2026 - Zad. 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3 - Wykonanie monitoringu siedlisk przyrodniczych w obszarze Natura 2000 Ostoja Knyszyńska PLH200006;
Beschreibung: Zadanie 3 - Wykonanie monitoringu siedlisk przyrodniczych w obszarze Natura 2000 Ostoja Knyszyńska PLH200006; Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik Nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: WOF.261.25.2026 - Zad. 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4 - Wykonanie monitoringu siedlisk przyrodniczych i roślin w obszarze Natura 2000 Ostoja Narwiańska PLH PLH200024;
Beschreibung: Zadanie 4 - Wykonanie monitoringu siedlisk przyrodniczych i roślin w obszarze Natura 2000 Ostoja Narwiańska PLH PLH200024; Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik Nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: WOF.261.25.2026 - Zad. 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 5 - Wykonanie monitoringu sasanki otwartej w obszarze Natura 2000 Sasanki w Kolimagach PLH200025;
Beschreibung: Zadanie 5 - Wykonanie monitoringu sasanki otwartej w obszarze Natura 2000 Sasanki w Kolimagach PLH200025; Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik Nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: WOF.261.25.2026 - Zad. 5