349037-2026 - Ergebnis
Tschechien – Bauleistungen im Hochbau – Bytový dům pro dostupné nájemní bydlení v Městské části Praha 9
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen - Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBytový dům pro dostupné nájemní bydlení v Městské části Praha 9
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je koupě novostavby bytového domu (pozemku, jehož bude novostavba součástí) do vlastnictví hl. m. Prahy a svěřené správy zadavatele, přičemž novostavba bude vybudována ve shodě se smlouvou o smlouvě budoucí kupní dle projektu předloženého vybraným dodavatelem v zadávacím řízení. Tj. součástí veřejné zakázky je rovněž návrh řešení ve smyslu ust. § 60 odst. 1 písm. b) zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek
Interne KennungRMC20241216
VerfahrensartVerhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45210000 Bauleistungen im Hochbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 70120000 Kauf und Verkauf von Immobilien
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je koupě novostavby bytového domu (pozemku, jehož bude novostavba součástí) do vlastnictví hl. m. Prahy a svěřené správy zadavatele, přičemž novostavba bude vybudována ve shodě se smlouvou o smlouvě budoucí kupní dle projektu předloženého vybraným dodavatelem v zadávacím řízení. Tj. součástí veřejné zakázky je rovněž návrh řešení ve smyslu ust. § 60 odst. 1 písm. b) zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek. Veřejná zakázka není dělena na části.