2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zarządzanie i sprawowanie nadzoru inżynierskiego nad opracowaniem dokumentacji projektowej dla realizacji budowy nowych podstacji trakcyjnych Tymbark, Fornale, Marszowice, Janowice i nowych kabin sekcyjnych Sawa, Surówki w ramach projektu pn.: „Budowa nowej linii kolejowej Podłęże – Szczyrzyc –Tymbark/Mszana Dolna oraz modernizacja istniejącej linii kolejowej nr 104 Chabówka – Nowy Sącz – Etap II"
Beschreibung: 1. Celem niniejszego zamówienia jest ocena i opiniowanie wytworzonych przez Projektanta dokumentów oraz zarządzanie i sprawowanie nadzoru nad realizacją Zadania inwestycyjnego, w szczególności: a) Pełnienie funkcji Inżyniera zgodnie z warunkami Umowy; b) Zarządzanie rzeczowo-finansowe, w szczególności kompleksowa obsługa Kontraktów w zakresie ich rozliczania, monitoringu i sprawozdawczości rzeczowo-finansowej; c) Koordynacja realizacji wszystkich Kontraktów, objętych przedmiotowym Zadaniem inwestycyjnym; d) Prowadzenie nadzoru środowiskowego. 2. Zakres Zadania inwestycyjnego, nad którym Inżynier będzie świadczył Usługę oceny i opiniowania wytworzonych przez Projektanta dokumentów oraz zarządzania i sprawowania nadzoru obejmuje w szczególności: a) Kontrakt nr 1: „Opracowanie dokumentacji projektowej dla realizacji budowy nowych podstacji trakcyjnych Tymbark i Fornale w ramach projektu pn.: „Budowa nowej linii kolejowej Podłęże – Szczyrzyc – Tymbark/Mszana Dolna oraz modernizacja istniejącej linii kolejowej nr 104 Chabówka – Nowy Sącz – Etap II”; b) Kontrakt nr 2: „Opracowanie dokumentacji projektowej dla realizacji budowy nowej podstacji trakcyjnej Marszowice i nowej kabiny sekcyjnej Surówki w ramach projektu pn.: „Budowa nowej linii kolejowej Podłęże – Szczyrzyc – Tymbark/Mszana Dolna oraz modernizacja istniejącej linii kolejowej nr 104 Chabówka – Nowy Sącz – Etap II”; c) Kontrakt nr 3: „Opracowanie dokumentacji projektowej dla realizacji budowy nowej podstacji trakcyjnej Janowice i nowej kabiny sekcyjnej Sawa w ramach projektu pn.: „Budowa nowej linii kolejowej Podłęże – Szczyrzyc – Tymbark/Mszana Dolna oraz modernizacja istniejącej linii kolejowej nr 104 Chabówka – Nowy Sącz – Etap II”. 3. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia znajduje się w Tomie III SWZ - OPZ.
Interne Kennung: 9090/IREZA3/16382/04357/24/P
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71520000 Bauaufsicht
5. Los
Los: LOT-0001