2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering van personen- en bedrijfsvoertuigen
Beschreibung: De aanbestedende dienst is voornemens een nieuwe overeenkomst aan te gaan voor de levering, reparatie, keuring en het onderhoud van voertuigen. Met deze aanbesteding streeft de aanbestedende dienst ernaar te voorzien in betrouwbare, duurzame en efficiënte voertuigen die aansluiten bij de huidige en toekomstige mobiliteitsbehoeften van de organisatie. Het doel van deze opdracht is te komen tot raamovereenkomsten met 1 opdrachtnemer per perceel voor: - Het leveren van nieuwe en jong gebruikte/showroom voertuigen - Onderhouden van de te leveren voertuigen conform fabrieksvoorschriften - Repareren van voertuigen - Keuren van voertuigen
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen, 34120000 Kraftfahrzeuge für die Beförderung von zehn oder mehr Personen, 34130000 Kraftfahrzeuge für den Gütertransport, 50110000 Reparatur und Wartung von Kraftfahrzeugen und zugehörigen Ausrüstungen, 71631200 Technische Kontrolle von Kraftfahrzeugen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 Levering, onderhoud, reparatie en keuring van personenauto
Beschreibung: Personenauto’s uit het RDC segment A en B ingericht voor het vervoer van personen. Het doel van deze opdracht is te komen tot raamovereenkomsten met 1 opdrachtnemer per perceel voor: - Het leveren van nieuwe en jong gebruikte/showroom voertuigen - Onderhouden van de te leveren voertuigen conform fabrieksvoorschriften - Repareren van voertuigen - Keuren van voertuigen
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie offerteaanvraag.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 Levering, onderhoud, reparatie en keuring van bedrijfsvoertuigen
Beschreibung: Bedrijfsauto's tot een GVW 3500 kg. Er zijn verschillende uitvoeringen waaronder, gesloten/enkele cabine; gesloten/dubbele cabine; chassis/dubbele cabine en chassis/cabine met specifiek opbouw (open laadbak, kippers, kleine laadkranen etc.). Het doel van deze opdracht is te komen tot raamovereenkomsten met 1 opdrachtnemer per perceel voor: - Het leveren van nieuwe en jong gebruikte/showroom voertuigen - Onderhouden van de te leveren voertuigen conform fabrieksvoorschriften - Repareren van voertuigen - Keuren van voertuigen
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3 Levering, onderhoud, reparatie en keuring van pick - ups
Beschreibung: Bedrijfsauto's uit het RDC segment E in 4 wiel aangedreven uitvoering. Deze auto's zijn zowel met open als gesloten laadbak. Alle modellen moeten kunnen worden voorzien van een trekhaak met een minimaal aanhangwagengewicht van 3500kg; Het doel van deze opdracht is te komen tot raamovereenkomsten met 1 opdrachtnemer per perceel voor: - Het leveren van nieuwe en jong gebruikte/showroom voertuigen - Onderhouden van de te leveren voertuigen conform fabrieksvoorschriften - Repareren van voertuigen - Keuren van voertuigen
Interne Kennung: 3