2. Verfahren
Verfahren
Titel: Accommodatiegericht Jongerenwerk
Beschreibung: De gemeente wil vanaf 1 juni 2026 een meerjarig partnerschap aangaan met een organisatie die het accommodatiegericht jongerenwerk (jongerenhuiskamers) gaat uitvoeren in de verschillende wijken en de dorpen. Wij verwachten dat de jongerenwerkorganisatie actief samenwerkt met de andere jongerenwerkorganisaties, het outreachend jongerenwerk en jongerencoaching. Er is een plafondbedrag ingesteld op basis van het beschikbare budget voor de komende jaren
Interne Kennung: C-5193 ALK 202412 PRJ-2400360
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: De openbare procedure bestaat uit één fase. Ondernemers worden uitgenodigd om in te schrijven (een offerte uit te brengen) op basis van het onderhavige aanbestedingsdocument en de bijlagen. Dit aanbestedingsdocument beschrijft de bijzondere voorschriften die op de aanbestedingsprocedure van toepassing zijn. Met het indienen van een inschrijving stemt u in met de (inhoud van dit) aanbestedingsdocument en de (inhoud van de) daarbij behorende bijlagen. Op basis van beste prijs/kwaliteit verhouding
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85311300 Kinder- und Jugendfürsorgeleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85311300 Kinder- und Jugendfürsorgeleistungen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlenging van de overeenkomst
2. Procedure
Procedure
Title: Accommodatiegericht Jongerenwerk
Type of procedure: Open
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 85311300 Welfare services for children and young people
Additional classification (cpv): 85311300 Welfare services for children and young people
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Verlenging van de overeenkomst
349066-2026 - Resultaat
Nederland – Welzijnszorg voor kinderen en jongeren – Accommodatiegericht Jongerenwerk
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – lichte regeling
Diensten
Titel: Accommodatiegericht Jongerenwerk
Interne identificatiecode: C-5193 ALK 202412 PRJ-2400360
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 85311300 Welzijnszorg voor kinderen en jongeren
Aanvullende classificatie (cpv): 85311300 Welzijnszorg voor kinderen en jongeren
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlenging van de overeenkomst