2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bruin en witgoed ten behoeve van DJI
Beschreibung: Het onderwerp van de aanbesteding betreft het contracteren van een leverancier voor de levering van bruin- en witgoed en aanverwante dienstverlening. Witgoed is een verzamelnaam voor een groot deel van huishoudelijke apparaten. Witgoed apparaten zijn apparaten die elektriciteit nodig hebben om te werken. Hierbij kan gedacht worden aan koelkasten, vriezers, wasmachines, drogers, vaatwassers, enz. Bruingoed is een overkoepelende term voor alle geluidsapparatuur en beeld-elektronica. Hierbij kan men denken aan speakers, televisies, radio’s, cd-spelers enz. top 15: 1 Hoofdtelefoon 7500 2 Tafelventilator 23cm 3000 3 Magnetron 20 liter 2450 4 Verlengkabel hoofdtelefoon 3 meter 2100 5 Coaxkabel 1,5 meter 2000 6 Draagbare radio cd speler transparant 2000 7 Koffieapparaat 1 of 2 kopjes 1800 8 TV toestel led met transparante behuizing 1520 9 TV afstandsbediening transparant 1500 10 Wekker analoog 1500 11 Waterkoker 500 CC 1400 12 Koelkast barmodel met vriesgedeelte 1080 13 Koelkast tafelmodel 970 14 Wekker digitaal 770 15 Magnetron zonder draaiplateau 600
Interne Kennung: DJI-WITBRUINGOED-24
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39700000 Haushaltsgeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32300000 Rundfunk- und Fernsehgeräte sowie Ton- und Bildaufnahme- und -wiedergabegeräte
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: bruin- en witgoed
Beschreibung: Levering van bruin- en witgoed en aanverwante dienstverlening.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 32300000 Rundfunk- und Fernsehgeräte sowie Ton- und Bildaufnahme- und -wiedergabegeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39700000 Haushaltsgeräte