See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: COVIDA VZW : De sloop van het bestaande gebouw met 11 studio’s, het voorzien van tijdelijke woonunits en de bouw van een nieuwbouwproject met 18 studio’s
Beschreibung: Ontwerpopdracht voor architectuur, stabiliteit, technieken, omgevingsaanleg, EPB- en ventilatieverslaggeving, veiligheidscoördinatie en opmaak sloopopvolgingsplan
Interne Kennung: S1409
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: S1409 - 1
Beschreibung: COVIDA VZW : De sloop van het bestaande gebouw met 11 studio’s, het voorzien van tijdelijke woonunits en de bouw van een nieuwbouwproject met 18 studio’s Ontwerpopdracht voor architectuur, stabiliteit, technieken, omgevingsaanleg, EPB- en ventilatieverslaggeving, veiligheidscoördinatie en opmaak sloopopvolgingsplan
Interne Kennung: 1