2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przeprowadzenie cyklu warsztatów dla przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego z województwa mazowieckiego nt. inteligentnej specjalizacji i Regionalnej Strategii Innowacji dla Mazowsza
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest organizacja i przeprowadzenie warsztatów dla przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego (dalej: „JST”) z województwa mazowieckiego w zakresie: podniesienia świadomości na temat inteligentnej specjalizacji województwa mazowieckiego, wzmocnienia powiązań między strategiami lokalnymi/ponadlokalnymi a Regionalną Strategią Innowacji dla Mazowsza do 2030 roku (RIS Mazovia 2030).
Vorherige Bekanntmachung: 68458-2025
Interne Kennung: OR-D-III.272.35.2025.AB
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55500000 Kantinen- und Verpflegungsdienste, 72316000 Datenanalyse, 79342200 Reklamedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55500000 Kantinen- und Verpflegungsdienste, 79342200 Reklamedienste, 72316000 Datenanalyse