See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej dla budowanego Zakładu Realizacji Przewozów Annopol (ZRP Annopol) oraz budowanej podstacji trakcyjnej Inowłodzka
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej dla budowanego Zakładu Realizacji Przewozów Annopol (ZRP Annopol) oraz budowanej podstacji trakcyjnej Inowłodzka. 2. Zakres świadczeń usług dystrybucji obejmuje dla: 1) ZRP Annopol - świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej dla odbiorcy końcowego oraz świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej wytworzonej w instalacji fotowoltaicznej o mocy 330 kW zainstalowanej na terenie ZRP Annopol dla dystrybucji nadwyżek energii elektrycznej wyprodukowanej z instalacji fotowoltaicznej (nadwyżka ponad potrzeby własne ZRP Annopol w danym okresie), 2) podstacji trakcyjnej Inowłodzka - świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej dla odbiorcy końcowego.
Vorherige Bekanntmachung: 221772-2024
Interne Kennung: DWZ/015/2024
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 65310000 Stromversorgung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej dla budowanego Zakładu Realizacji Przewozów Annopol (ZRP Annopol) oraz budowanej podstacji trakcyjnej Inowłodzka: ZRP Annopol - świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej dla odbiorcy końcowego.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej dla odbiorcy końcowego dla budowanego Zakładu Realizacji Przewozów Annopol.
Interne Kennung: DWZ/015/2024_1
Los: LOT-0002
Titel: Świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej dla budowanego Zakładu Realizacji Przewozów Annopol (ZRP Annopol) oraz budowanej podstacji trakcyjnej Inowłodzka: ZRP Annopol - świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej wytworzonej w instalacji fotowoltaicznej o mocy 330 kW.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej wytworzonej w instalacji fotowoltaicznej o mocy 330 kW zainstalowanej na terenie ZRP Annopol dla dystrybucji nadwyżek energii elektrycznej wyprodukowanej z instalacji fotowoltaicznej.
Interne Kennung: DWZ/015/2024_2
Los: LOT-0003
Titel: Świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej dla budowanego Zakładu Realizacji Przewozów Annopol (ZRP Annopol) oraz budowanej podstacji trakcyjnej Inowłodzka: podstacja trakcyjna Inowłodzka - świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej dla odbiorcy końcowego.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej dla odbiorcy końcowego dla podstacji trakcyjnej Inowłodzka.
Interne Kennung: DWZ/015/2024_3