2. Verfahren
Verfahren
Titel: Maaien watergangen stedelijk gebied Veenendaal 2025-2032
Beschreibung: Het werk bestaat in hoofdzaak uit: a. Maaien van watergangen en waterpartijen; b. Afvoeren van vrijkomende materialen; c. Toepassen verkeersmaatregelen; d. Bijkomende werkzaamheden. Het werk bestaat in hoofdzaak uit: a. Maaien van watergangen en waterpartijen; b. Afvoeren van vrijkomende materialen; c. Toepassen verkeersmaatregelen; d. Bijkomende werkzaamheden.
Interne Kennung: BWS-25-01
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77314000 Grundstückspflege
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Maaien watergangen stedelijk gebied Veenendaal 2025-2032 Het werk bestaat in hoofdzaak uit: a. Maaien van watergangen en waterpartijen; b. Afvoeren van vrijkomende materialen; c. Toepassen verkeersmaatregelen; d. Bijkomende werkzaamheden.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Het bestek betreft een overeenkomst met een looptijd van 1 september 2025 t/m 31 december 2026, met optie tot verlenging van 3 keer 2 jaar. De verlengingen lopen van 1 januari t/m 31 december. De overeenkomst inclusief optionele verlengingsjaren loopt van rechtswege af per 31 december 2032.