2. Verfahren
Verfahren
Titel: Verkoopprocedure van gemeentelijke gronden voor woningbouw fase 1a De Tuit, plandeel Dorps Wonen, Varsseveld. Het betreft een verkoopprocedure (met voorselectie) en geen aanbestedingsprocedure zoals omschreven in de Aanbestedingswet 2012 en ARW.
Beschreibung: Het betreft een verkoopprocedure en geen aanbestedingsprocedure zoals omschreven in de Aanbestedingswet 2012 en ARW. Uitvraag voor de verkoop van gemeentelijke gronden voor woningbouw fase 1a De Tuit, plandeel Dorps Wonen, Varsseveld. Het doel van deze uitvraag is het selecteren van één marktpartij die 61 woningen in fase 1a van woonveld Dorps Wonen in De Tuit in Varsseveld ontwikkelt en realiseert binnen de aangegeven kaders, richtlijnen en planning. Het ontwikkelen en realiseren van 61 woningen in fase 1a van woonveld Dorps Wonen in De Tuit in Varsseveld.
Interne Kennung: Zaaknummer: 1119154
Verfahrensart: Wettbewerblicher Dialog
Zentrale Elemente des Verfahrens: De verkoopprocedure bestaat uit een selectieprocedure en een biedingsprocedure. Onderhavige verkoopprocedure is geen aanbesteding in de zin van de (herziene) Aanbestedingswet 2012. Het doel van de selectiefase is het selecteren van maximaal drie partijen uit de markt die technisch, organisatorisch en financieel geschikt zijn voor de ontwikkeling en realisatie van 61 grondgebonden woningen in De Tuit Varsseveld, fase 1a van woonveld Dorps Wonen. Na de Selectiefase volgt een Biedingsfase met maximaal drie geselecteerde partijen. De gemeente zal tijdens de Biedingsfase met de geselecteerde partijen in gesprek gaan om de opgave nader toe te lichten, de opgave daar waar mogelijk te optimaliseren en de voorgestelde oplossingen van partijen te bespreken. Elke geselecteerde partij dient uiteindelijk een definitieve bieding in die beoordeeld zal worden op basis van de beoordelingscriteria. De aanbieder met het hoogste aantal punten heeft de beste aanbieding ingediend en krijgt de opdracht gegund. Doel van de Biedingsfase is dus om vraag en aanbod bij elkaar te brengen en uiteindelijk een contract de sluiten met de winnaar van de verkoopprocedure.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45211300 Bau kompletter Wohnhäuser
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: De Tuit Varsseveld, fase 1a van woonveld Dorps Wonen.
Beschreibung: Het voor eigen rekening en risico ontwikkelen en realiseren van maximaal 61 woningen in De Tuit Varsseveld, fase 1a van woonveld Dorps Wonen. maximaal 61 woningen
Interne Kennung: 1