349176-2026 - Wettbewerb
Polen – Personalcomputer – DOSTAWA ZESTAWÓW KOMPUTEROWYCH
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDOSTAWA ZESTAWÓW KOMPUTEROWYCH
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa zestawów komputerowych: Zadanie 1: Dostawa zestawów komputerowych AiO 24” Zadanie 2: Dostawa zestawów komputerowych AiO 27”
Interne Kennung38/DIN/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa zestawów komputerowych AiO 24”
BeschreibungDostawa zestawów komputerowych AiO 24”
Interne KennungDostawa zestawów komputerowych - Zadanie 1
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje skorzystanie z prawa opcji w okresie trwania umowy, łączna wartość zamówień opcjonalnych wynosi 50% zamówienia podstawowego. Szczegóły dotyczące zamówień w ramach opcji zostały określone z załączniku nr 5 do SWZ – Projekcie umowy.
LosLOT-0002
TitelDostawa zestawów komputerowych AiO 27”
BeschreibungDostawa zestawów komputerowych AiO 27”
Interne KennungDostawa zestawów komputerowych - Zadanie 2