See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług asystencji osobistej osób z niepełnosprawnością na rzecz uczestników projektu „Ramię w ramię – rozwój usług asystenckich w Katowicach”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Świadczenie usług asystencji osobistej osób z niepełnosprawnością na rzecz uczestników projektu „Ramię w ramię – rozwój usług asystenckich w Katowicach”. 2. Szczegółowe wymagania dotyczące usługi zostały zawarte w Załączniku nr 1 do SWZ- projekcie umowy. 3. Usługa będąca przedmiotem niniejszego zamówienia współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej - Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027 (Europejski Fundusz Społeczny +), Priorytet: FESL.07.00-Fundusze Europejskie dla społeczeństwa, Działanie: FESL.07.04- Usługi społeczne, w liczbie 69 440 godzin usług asystencji osobistej osób z niepełnosprawnością (AOOzN) dla co najmniej 56 osób (33K/23M).
Vorherige Bekanntmachung: 225256-2025
Interne Kennung: DO.261.2.5.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85311200 Behindertenfürsorgeleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1.1. Przedmiotem zamówienia jest: Świadczenie usług asystencji osobistej osób z niepełnosprawnością na rzecz uczestników projektu „Ramię w ramię – rozwój usług asystenckich w Katowicach”. 1.2. Szczegółowe wymagania dotyczące usługi zostały zawarte w Załączniku nr 1 do SWZ- projekcie umowy. 1.3. Usługa będąca przedmiotem niniejszego zamówienia współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej - Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027 (Europejski Fundusz Społeczny +), Priorytet: FESL.07.00-Fundusze Europejskie dla społeczeństwa, Działanie: FESL.07.04- Usługi społeczne, w liczbie 69 440 godzin usług asystencji osobistej osób z niepełnosprawnością (AOOzN) dla co najmniej 56 osób (33K/23M).
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmniejszenia lub zwiększenia ilości godzin o -/+10 % w stosunku do szacunkowych ilości godzin podanych w § 1 projektu umowy. 1)Warunki skorzystania z opcji: a)skorzystanie z opcji nastąpi w przypadku gdy cena najkorzystniejszej oferty będzie mniejsza lub większa od środków, które Zamawiający zamierza przeznaczyć na realizację przedmiotowego zamówienia; b)Zamawiający ma prawo skorzystać z opcji wielokrotnie w czasie realizacji zamówienia aż do wykorzystania środków jakie posiada na realizację zamówienia; c)Wykonawca zobowiązany jest do realizacji opcji na warunkach opisanych w SWZ i w projektowanych postanowieniach umowy; d)do obliczenia wartości usług w ramach opcji będzie przyjęta cena, którą wykonawca zaoferował w formularzu ofertowym – załącznik nr 2 do swz; e)zamówienia zrealizowane w ramach opcji są jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego. Z tytułu zastosowania lub nie zastosowania opcji Wykonawcy nie przysługują żadne inne roszczenia finansowe ani prawne; f)uchylenie się Wykonawcy od uruchomienia prawa opcji zgodnie z zapisami niniejszego paragrafu będzie traktowane jednoznacznie jako odstąpienie od umowy z przyczyn zależnych od Wykonawcy, a w szczególności w związku z nienależytym wykonywaniem przez Wykonawcę zobowiązań wynikających z niniejszej umowy.