See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie stałych odpadów komunalnych z terenów administrowanych przez Gminę Aleksandrów Łódzki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych, wskazanych w szczegółowym opisie zamówienia, pochodzących z terenów administrowanych przez Gminę Aleksandrów Łódzki, zgodnie z: • zapisami ustawy z dnia 13 września 1996r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (tekst jednolity Dz. U. z 2024 r. poz. 399 z późn. zm.), • zapisami ustawy z dnia 14 grudnia 2012r. o odpadach, • zapisami Planu gospodarki odpadami dla województwa łódzkiego na lata 2019-2025 z uwzględnieniem lat 2026-2031, przyjętym uchwałą nr XXXVI/466/21 z dnia 28 września 2021 r. Sejmik Województwa Łódzkiego w prawie uchwalenia Planu gospodarki odpadami dla województwa łódzkiego na lata 2019-2025 z uwzględnieniem lat 2026-2031 wraz z załącznikami (Dz. Urz. Woj. Łódzkiego z 2017 r. poz. 3160) • przepisami Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Aleksandrów Łódzki (uchwała Nr XXXII/226/20 z dnia 26 listopada 2020 r. Rady Miejskiej w Aleksandrowie Łódzkim w sprawie przyjęcia Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Aleksandrów Łódzki – Dz. Urz. Woj. Łódzkiego z 2020 r. poz. 6909 ze zmianami). Przedmiot zamówienia został podzielony na trzy części: - część I obejmująca odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych zmieszanych i selektywnie zebranych w koszach ulicznych, parkowych i na przystankach autobusowych, w pojemnikach i kontenerze na zmieszane odpady komunalne oraz w pojemnikach do selektywnej zbiórki papieru, szkła i tworzyw sztucznych na terenie Urzędu Miejskiego w Aleksandrowie Łódzkim, a także w pojemnikach do selektywnej zbiórki tworzyw sztucznych zlokalizowanych na terenie Gminy Aleksandrów Łódzki; - cześć II obejmująca odbiór i zagospodarowanie odpadów zielonych, odpadów pochodzących z czyszczenia ulic, chodników i placów oraz z likwidacji tzw. „dzikich wysypisk”. - część III obejmująca odbiór i zagospodarowanie odpadów zebranych w Punkcie Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych w Aleksandrowie Łódzkim.
Interne Kennung: ZP.271.9.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90511100 Einsammeln von kommunalem Müll, 90511200 Einsammeln von Hausmüll, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I obejmująca odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych zmieszanych i selektywnie zebranych w koszach ulicznych, parkowych i na przystankach autobusowych, w pojemnikach i kontenerze na zmieszane odpady komunalne oraz w pojemnikach do selektywnej zbiórki papieru, szkła i tworzyw sztucznych na terenie Urzędu Miejskiego w Aleksandrowie Łódzkim
Beschreibung: Dla części I - przedmiotem zamówienia jest odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Urzędu Miejskiego oraz z terenów administrowanych przez Gminę Aleksandrów Łódzki, w szczególności: 1. odbiór odpadów selektywnie zebranych oraz zmieszanych z koszy ulicznych, parkowych i na przystankach autobusowych, wraz ze zgromadzonymi (podrzuconymi) w pobliżu pojemnika (min. w promieniu 5 metrów) odpadami komunalnymi, wielkogabarytowymi, 2. odbiór odpadów selektywnie zebranych oraz zmieszanych z pojemników i kontenera w Urzędzie Miejskim 3. odbiór odpadów selektywnie zebranych oraz zmieszanych z terenu skateparku przy ul. Bankowej w Aleksandrowie Łódzkim 4. odbiór odpadów selektywnie zebranych (tworzywa sztuczne) z pojemników usytuowanych na terenie Gminy Aleksandrów Łódzki 5. odbiór odpadów zebranych w recyklomacie 6. odbiór odpadów komunalnych zebranych podczas imprez plenerowych organizowanych przez Urząd Miejski w Aleksandrowie Łódzkim Wykonawca zobowiązany jest do odbierania i zagospodarowania całej ilości odpadów komunalnych, w tym: a) zmieszanych (niesegregowanych) odpadów komunalnych 20 03 01, 20 03 99 b) papieru 20 01 01, 15 01 01 c) metalu 20 01 40, 15 01 04, ex 15 01 06, d) drewna 20 01 38, 15 01 03, ex 15 01 06, e) tworzyw sztucznych 20 01 39, 15 01 02, 15 01 06 f) szkła i opakowań szklanych 20 01 02, 15 01 07, g) opakowań wielomateriałowych 15 01 05, ex 15 01 06, h) mebli i innych odpadów wielkogabarytowych 20 03 07, i) odpadów wielkogabarytowych 20 03 07, cd. w SWZ
Interne Kennung: ZP.271.9.2025.I
Los: LOT-0002
Titel: Cześć II obejmująca odbiór i zagospodarowanie odpadów zielonych, odpadów pochodzących z czyszczenia ulic, chodników i placów oraz z likwidacji tzw. „dzikich wysypisk”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbieranie i zagospodarowanie odpadów zielonych (20 02 01) w tym trawy, liści i gałęzi, odpadów pochodzących z czyszczenia ulic, chodników i placów, w szczególności ziemia (17 05 04, 20 02 02, 20 03 03), odpadów komunalnych pochodzących z likwidacji tzw. „dzikich wysypisk”, w tym zmieszanych odpadów komunalnych (20 03 01, 17 09 04, 17 01 07) i odpadów wielkogabarytowych (20 03 07) oraz odpadów komunalnych zebranych podczas imprez plenerowych organizowanych przez Urząd Miejski w Aleksandrowie Łódzkim, pochodzących z terenów wskazanych przez Zamawiającego. cd w SWZ
Interne Kennung: ZP.271.9.2025.II
Los: LOT-0003
Titel: Część III obejmująca odbiór i zagospodarowanie odpadów zebranych w Punkcie Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych w Aleksandrowie Łódzkim.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest obsługa Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych poprzez odbiór dostarczonych przez mieszkańców Miasta i Gminy Aleksandrów Łódzki odpadów i ich zagospodarowanie: a) materiały i elementy budowlane pochodzące z remontów w gospodarstwach domowych, ceramika sanitarna, ocieplenia (styropian, wełna mineralna), drzwi, okna w szczególności: 17 01 01, 17 01 02, 17 01 03, 17 01 07, 17 01 80, 17 02 03, 17 02 02, 17 02 01, 17 09 04, 17 06 04, 17 04 05 b) odpady wielkogabarytowe, w tym meble, w szczególności: 20 03 07, 20 03 99 c) papier – 20 01 01, 15 01 01, d) tworzywa sztuczne – 15 01 02, 20 01 39, 15 01 05, 15 01 06, e) metale – 20 01 40, 15 01 04 f) szkła i opakowań szklanych - 20 01 02, 15 01 07 g) drewna 20 01 38, 15 01 03 h) papa odpadowa – 17 03 80 i) zużytych opon – 16 01 03 j) zużytych olei - 20 01 25, 20 01 26* k) przeterminowanych lub zbędnych chemikaliów – 20 01 13*, 20 01 19*, 20 01 28, 20 01 29*, 20 01 30, 20 01 80, 15 01 10* l) bioodpady – 20 02 01 m) powstałych w wyniku przyjmowania produktów leczniczych w formie iniekcji i prowadzenia monitoringu poziomu substancji we krwi, w szczególności igieł, strzykawek, ampułkostrzykawek, itp. – ex. 20 01 99 n) odpadów tekstyliów i odzieży – 20 01 10, 20 01 11 o) zużytych termometrów rtęciowych – 20 01 21*, p) przeterminowanych lub zbędnych leków – 20 01 32 q) inne niewymienione frakcje zbierane w sposób selektywny – 20 01 99 cd. w SWZ
Interne Kennung: ZP.271.9.2025.III