349237-2025 - Wettbewerb
Polen – Schneeräumung – Zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie Powiatu Wadowickiego w sezonie 2025/2026 z podziałem na 11 zadań
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie Powiatu Wadowickiego w sezonie 2025/2026 z podziałem na 11 zadań
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie Powiatu Wadowickiego w sezonie 2025/2026 wg 11 zadań: zadanie nr 1 –gmina Andrychów; zadanie nr 2 – miasto i gmina Kalwaria Zebrzydowska; zadanie nr 3 – gmina Brzeźnica; zadanie nr 4 – gmina Lanckorona; zadanie nr 5 – gmina Mucharz i Wadowice - zachód; zadanie nr 6 – gmina Spytkowice; zadanie nr 7 – gmina Stryszów; zadanie nr 8 – gmina Tomice; zadanie nr 9 – gmina Wadowice – wschód; zadanie nr 10 – gmina Wieprz; zadanie nr 11 – miasto Andrychów
Interne KennungNIZ.272.PN.2.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie nr 1: zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie gminy Andrychów
BeschreibungKompleksowe zimowe utrzymanie dróg powiatowych w sezonie zima – 2025/2026 na terenie gminy Andrychów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr A do SWZ
Interne KennungNIZ.272.PN.2.2025 Zadanie nr 1
LosLOT-0002
TitelZadanie nr 2: zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie miasta i gminy Kalwaria Zebrzydowska
BeschreibungKompleksowe zimowe utrzymanie dróg powiatowych w sezonie zima – 2025/2026 na terenie miasta i gminy Kalwaria Zebrzydowska. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr A do SWZ
Interne KennungNIZ.272.PN.2.2025 Zadanie nr 2
LosLOT-0003
TitelZadanie nr 3: zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie gminy Brzeźnica
BeschreibungKompleksowe zimowe utrzymanie dróg powiatowych w sezonie zima – 2025/2026 na terenie gminy Brzeźnica. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr A do SWZ
Interne KennungNIZ.272.PN.2.2025 Zadanie nr 3
LosLOT-0004
TitelZadanie nr 4: zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie gminy Lanckorona
BeschreibungKompleksowe zimowe utrzymanie dróg powiatowych w sezonie zima – 2025/2026 na terenie gminy Lanckorona. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr A do SWZ
Interne KennungNIZ.272.PN.2.2025 Zadanie nr 4
LosLOT-0005
TitelZadanie nr 5: zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie gminy Mucharz i Wadowice - zachód
BeschreibungKompleksowe zimowe utrzymanie dróg powiatowych w sezonie zima – 2025/2026 na terenie gminy Mucharz i Wadowice - zachód. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr A do SWZ
Interne KennungNIZ.272.PN.2.2025 Zadanie nr 5
LosLOT-0006
TitelZadanie nr 6: zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie gminy Spytkowice
BeschreibungKompleksowe zimowe utrzymanie dróg powiatowych w sezonie zima – 2025/2026 na terenie gminy Spytkowice. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr A do SWZ
Interne KennungNIZ.272.PN.2.2025 Zadanie nr 6
LosLOT-0007
TitelZadanie nr 7: zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie gminy Stryszów
BeschreibungKompleksowe zimowe utrzymanie dróg powiatowych w sezonie zima – 2025/2026 na terenie gminy Stryszów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr A do SWZ
Interne KennungNIZ.272.PN.2.2025 Zadanie nr 7
LosLOT-0008
TitelZadanie nr 8: zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie gminy Tomice
BeschreibungKompleksowe zimowe utrzymanie dróg powiatowych w sezonie zima – 2025/2026 na terenie gminy Tomice. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr A do SWZ
Interne KennungNIZ.272.PN.2.2025 Zadanie nr 8
LosLOT-0009
TitelZadanie nr 9: zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie gminy Wadowice - wschód
BeschreibungKompleksowe zimowe utrzymanie dróg powiatowych w sezonie zima – 2025/2026 na terenie gminy Wadowice - wschód. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr A do SWZ
Interne KennungNIZ.272.PN.2.2025 Zadanie nr 9
LosLOT-0010
TitelZadanie nr 10: zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie gminy Wieprz
BeschreibungKompleksowe zimowe utrzymanie dróg powiatowych w sezonie zima – 2025/2026 na terenie gminy Wieprz. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr A do SWZ
Interne KennungNIZ.272.PN.2.2025 Zadanie nr 10
LosLOT-0011
TitelZadanie nr 11: zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie miasta Andrychów
BeschreibungKompleksowe zimowe utrzymanie dróg powiatowych w sezonie zima – 2025/2026 na terenie miasta Andrychów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr A do SWZ
Interne KennungNIZ.272.PN.2.2025 Zadanie nr 11