2. Verfahren
Verfahren
Titel: Het leveren van bedrijfswagens
Beschreibung: De opdracht omvat primair het leveren van drie dubbele cabine bedrijfswagens (percelen 1 en 2), inclusief alle benodigde voorzieningen, documentatie, instructies en aftersales zoals gespecificeerd in het Programma van Eisen. Daarnaast maakt het uitvoeren van periodiek onderhoud gedurende een periode van 10 jaar onderdeel uit van de opdracht. Het betreft hierbij een optioneel onderdeel van de opdracht, waarvoor geen afnameverplichting geldt. Zie aanbestedingsstukken
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144700 Nutzfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1: twee bedrijfsauto's groenbeheer
Beschreibung: o Chassis met dubbele cabine met een achterover kippende open laadbak o Chassis met dubbele cabine met een vaste gesloten laadbak Zie aanbestedingsstukken
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2: één bedrijfsauto's verkeer- en wegbeheer
Beschreibung: o Chassis met dubbele cabine met autolaad- en loskraan en open vaste laadbak (minimaal 100 kW vermogen) zie aanbestedingsstukken
Interne Kennung: 2