349283-2025 - Wettbewerb
Belgien – Fahrräder – Raamovereenkomst: fietsleasing
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst: fietsleasing
Beschreibung: Deze raamovereenkomst beoogt het aanstellen van een leasemaatschappij die fietsleasing aanbiedt op een fiscaal geoptimaliseerde wijze aan de personeelsleden van Interleuven en de vennoten van Interleuven (lokale besturen (dit omvat eveneens het onderwijzend personeel), OCMW’s, politiezones en hulpverleningszone). Het moet bovendien mogelijk zijn om op het einde van de leaseperiode de fiets individueel over te nemen voor de reële resterende marktwaarde. De fietsleasingaanbieder maakt dit mogelijk door een digitaal platform aan te bieden waartoe de werkgevers, werknemers en fietshandelaars toegang hebben en waarbij maximaal op ontzorging wordt ingezet. De looptijd van de opdracht op niveau van de raamovereenkomst bedraagt 24 maanden en is eenmaal verlengbaar met 24 maanden met een maximum van 48 maanden (4 jaar). De looptijd van de individuele leasingovereenkomsten voor de eindgebruikers bedraagt 36 maanden. Interleuven treedt hierbij op als aankoopcentrale.
Interne Kennung: PPP104-389/5091/2024/026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34430000 Fahrräder
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2024/026_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34430000 Fahrräder, 34422000 Fahrräder mit Hilfsmotor