See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa tłucznia kolejowego w latach 2025-2026
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest dostawa przez Wykonawcę w latach 2025-2026 podsypki tłuczniowej, szczegółowo opisanej w Załączniku nr 1 do SWZ, wraz z transportem w ilościach, terminach i do miejsc wskazanych przez Zamawiającego zgodnie z harmonogramami dostaw.
Vorherige Bekanntmachung: 00535756-2024
Interne Kennung: 6060/ILG 6/14479/03619/24/P
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 14212310 Steinschlag
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa tłucznia kolejowego w latach 2025-2026 - Zadanie 1
Beschreibung: Zadanie nr 1 obejmuje dostawę w latach 2025 i 2026 w zakresie Dostaw podstawowych (minimalnych) 131 390 ton frakcji 31,5/50 w gatunku 1, klasa 1, w tym: a) w roku 2025 zamówienie obejmuje dostawę w zakresie dostaw podstawowych (minimalnych) 72 220 ton podsypki tłuczniowej (zgodnie z Załącznikiem nr 1 do OPZ). b) w roku 2026 zamówienie obejmuje dostawę w zakresie dostaw podstawowych (minimalnych) 59 170 ton podsypki tłuczniowej (zgodnie z Załącznikiem nr 1a do OPZ).
Interne Kennung: 6060/ILG 6/14479/03619/24/P.1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega na swoją rzecz prawo rozszerzenia zakresu Zamówienia o dodatkowe dostawy, uwzględniające dodatkowe, bieżące potrzeby Zamawiającego (dalej: „Prawo opcji”), o wartości nie większej niż opisane poniżej dla każdej Części (Zadania). Decyzja o zwiększeniu dostawy, jej miejsca oraz o ilości o jaką dostawa zostanie zwiększona, podjęta zostanie przez Zamawiającego w zależności od dodatkowych, bieżących potrzeb Zamawiającego. Skorzystanie z prawa do zwiększenia podanych w przedmiocie zamówienia ilości podstawowych (minimalnych) o dostawy opcjonalne jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać. Jakkolwiek na potrzeby niniejszego postępowania wartość zamówienia oraz wartość oferty ma zostać kalkulowana w oparciu o sumę cen dostaw w ilościach podstawowych (minimalnych) oraz wartości maksymalnych dostaw opcjonalnych, to wynagrodzenie wpłacone przez Zamawiającego w ramach zamówienia odpowiadać będzie równowartości materiału rzeczywiście dostarczonego. Dostawy opcjonalne w danym roku i w danym Zadaniu mogą dotyczyć wyłącznie tych materiałów, które w danym roku i w danym Zadaniu występują w zakresie dostaw podstawowych (minimalnych). Wartość zamówień opcjonalnych zgodnie z dokumentacją zamówienia.
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa tłucznia kolejowego w latach 2025-2026 - Zadanie 2
Beschreibung: Zadanie nr 2 obejmuje dostawę w latach 2025 i 2026 w zakresie Dostaw podstawowych (minimalnych) 142 700 ton frakcji 31,5/50 w gatunku 1, klasa 1, w tym: a) w roku 2025 zamówienie obejmuje dostawę w zakresie dostaw podstawowych (minimalnych) 75 980 ton podsypki tłuczniowej (zgodnie z Załącznikiem 2 do OPZ). b) w roku 2026 zamówienie obejmuje dostawę w zakresie dostaw podstawowych (minimalnych) 66 720 ton podsypki tłuczniowej (zgodnie z Załącznikiem 2a do OPZ).
Interne Kennung: 6060/ILG 6/14479/03619/24/P.2