2. Verfahren
Verfahren
Titel: DNS – Dodávky počítačů II
Beschreibung: Předmětem plnění je zajištění dodávek počítačů a souvisejících prostředků výpočetní techniky pro potřeby zadavatele dle dílčích veřejných zakázek
Interne Kennung: PZ-2024-0000020
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zavedení dynamického nákupního systému podle § 138 a násl. ZZVZ. K jeho zavedení použije zadavatel přiměřeně pravidla uvedená v § 58 ZZVZ. Dynamický nákupní systém bude provozován v nadlimitním režimu.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer, 30231310 Flachbildschirme, 30214000 Arbeitsplätze
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: DNS - Počítače II - 9. minitendr – LCD
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka: - 30 ks LCD 24 FHD - 5 ks LCD 24 FHD T - 20 ks LCD 27 FHD - 20 ks LCD 27 QHD - 10 ks LCD 32 UHD - 2 ks LCD 38 Curv - 5 ks LCD 43 KVM
Interne Kennung: PZ-2026-0000488
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231310 Flachbildschirme