2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inhuur Winkelcentrumpersoneel
Beschreibung: De aan te besteden opdracht wordt als volgt gedefinieerd: Het op afroep snel voorzien in winkelcentrumpersoneel op uitzend- of detacheringsbasis waarvoor een uitzend cao van toepassing is via een raamovereenkomst met 1 leverancier. Dezelfde leverancier wordt ingezet voor payrolling van studentambassadeurs. De kosten voor inhuur van winkelcentrumpersoneel bedroegen in 2024 ongeveer € 250.000 inclusief btw. Hieraan kunnen geen rechten worden ontleend.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: -
Interne Kennung: 1