See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa jednorazowych wyrobów medycznych na potrzeby bieżącej działalności SPWZOZ w Stargardzie w podziale na 40 pakietów.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa jednorazowych wyrobów medycznych na potrzeby bieżącej działalności SPWZOZ w Stargardzie w podziale na 40 pakietów: Pakiet 1:Zestawy do kaniulacji dużych naczyń, Pakiet 2: Elektrody, czujniki, Pakiet 3: Aparaty do przetoczeń, Pakiet 4: Ostrza chirurgiczne, Pakiet 5: Koreczki do wenflonów , Pakiet 6: Jednorazowe prześcieradła, podkłady, Pakiet 7: Ostrza do strzygarek, Pakiet 8: Zestawy do toalety jamy ustnej, igła z ostrzem Hubera, Pakiet 9: Pudełko do liczenia igieł, Pakiet 10: Materiały różne, Pakiet 11: Dreny, cewniki, Pakiet 12: Igły do nakłuć lędźwiowych, Pakiet 13: Prześcieradło papierowe, Pakiet 14: Paski do glukometru, Pakiet 15: Obłożenie do zabiegów ginekologicznych, Pakiet 16: Osłona uchwytu lampy operacyjnej, worki do zbierania kału, cewnik Couvelairea, prowadnica Landerquista, Pakiet 17: Szybki test ureazowy, Pakiet 18: Osłonka na głowicę USG, Pakiet 19: Fartuch foliowy, Pakiet 20: Płyn antymgielny do optyki laparoskopu, torba do liczenia materiału opatrunkowego, Pakiet 21: Probet do biopsji endometrium, Pakiet 22: Osłona na powieki, rękojeść laryngoskopu, Pakiet 23: Wkłady żelowe, ewakuator, igła do aspiracji szpiku, Pakiet 24: Linie próbkujące do CO2, układ oddechowy, Pakiet 25: Serweta operacyjna, Pakiet 26: Prowadnice, okulary do fototerapii, kaniula dotętnicza, Pakiet 27: Igły do wstrzykiwacza insulinowego, osłonki na leki światłoczułe, Pakiet 28: Pieluchomajtki, pieluchy, Pakiet 29: Myjki do ciała pacjenta, Pakiet 30: Jednorazowe oprzyrządowanie do aparatu do znieczulenia, Pakiet 31: Kolec przepływowy i łącznik strzykawkowy, Pakiet 32: Maski krtaniowe, rurki intubacyjne, ustnogardłowe i tracheostomijne, Pakiet 33: Asortyment jednorazowy przeznaczony do stos. ze wstrzykiwaczem środ. kontrast. Medrad Stellant CT D, Pakiet 34: Zestaw do konikotomii, Pakiet 35: Worki stomijne, Pakiet 36: Filtr do ssaka, Pakiet 37: Rurki ssące do ucha, Pakiet 38: Pokrowce na łóżka, Pakiet 39: Rampy, Pakiet 40: Obwody i filtry do respiratora Philips Trylogy Evo.
Interne Kennung: 1/UE/PN/D/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1 - Zestawy do kaniulacji dużych naczyń
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet 1 -Zestawy do kaniulacjidużych naczyń
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2: Elektrody, czujniki
Interne Kennung: Pakiet 2:Elektrody, czujniki
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3: Aparaty do przetoczeń
Interne Kennung: Pakiet 3:Aparaty do przetoczeń
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4: Ostrza chirurgiczne
Interne Kennung: Pakiet 4: Ostrza chirurgiczne
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5: Koreczki do wenflonów
Interne Kennung: Pakiet 5:Koreczki do wenflonów
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6: Jednorazowe prześcieradła, podkłady
Interne Kennung: Pakiet 6:Jednorazoweprześcieradła,podkłady
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 7: Ostrza do strzygarek
Interne Kennung: Pakiet 7:Ostrza dostrzygarek
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet 8: Zestawy do toalety jamy ustnej, igła z ostrzem Hubera
Interne Kennung: Pakiet 8:Zestawy do toalety jamy ustnej, igła z ostrzemHubera
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet 9: Pudełko do liczenia igieł
Interne Kennung: Pakiet 9:Pudełko do liczenia igieł
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet 10: Materiały różne
Interne Kennung: Pakiet 10:Materiały różne
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet 11: Dreny, cewniki
Interne Kennung: Pakiet 11: Dreny,cewniki
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet 12: Igły do nakłuć lędźwiowych
Interne Kennung: Pakiet 12:Igły do nakłuć lędźwiowych
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet 13: Prześcieradło papierowe
Interne Kennung: Pakiet 13:Prześcieradło papierowe
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet 14: Paski do glukometru
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowiZłącznik nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet 14:Paski do glukometru
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet 15: Obłożenie do zabiegów ginekologicznych
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 doSWZ
Interne Kennung: Pakiet 15:Obłożenie dozabiegów ginekologicznych
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet 16: Osłona uchwytu lampy operacyjnej, worki do zbierania kału, cewnik Couvelairea, prowadnica Landerquista
Interne Kennung: Pakiet 16:Osłone uchwytulampy operacyjnej, worki do zbieraniakału, cewnik Couvelairea, prowadnica Landerquesta
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet 17: Szybki test ureazowy
Interne Kennung: Pakiet 17: Szybki testureazowy
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet 18: Osłonka na głowicę USG
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowiZałącznik nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet 18:Osłonka na głowicęUSG
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet 19: Fartuch foliowy
Interne Kennung: Pakiet 19:Fartuch foliowy
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet 20: Płyn antymgielny do optyki laparoskopu, torba do liczenia materiału opatrunkowego
Interne Kennung: Pakiet 20:Płynantymgielny do optyki laparoskopu, torba do liczenia materiału opatrunkowego
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet 21: Probet do biopsji endometrium
Interne Kennung: Pakiet 21:Probet do biopsjiendometrium
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet 22: Osłona na powieki, rękojeść laryngoskopu
Interne Kennung: Pakiet 22: Osłona na powieki, rękojeśćlaryngoskopu
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet 23: Wkłady żelowe, ewakuator, igła do aspiracji szpiku
Interne Kennung: Pakiet 23:Wkładyżelowe, ewakuator, igła do aspiracjiszpiku
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet 24: Linie próbkujące do CO2, układ oddechowy
Interne Kennung: Pakiet 24:Linie próbkujące do CO2, układ oddechowy
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet 25: Serweta operacyjna
Interne Kennung: Pakiet25:Serweta operacyjna
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet 26: Prowadnice, okulary do fototerapii, kaniula dotętnicza
Interne Kennung: Pakiet 26:Prowadnice,okulary dofototerapii, kaniuladotętnicza
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet 27: Igły do wstrzykiwacza insulinowego, osłonki na leki światłoczułe
Interne Kennung: Pakiet 27: Igły do wstrzykiwacza insulinowego, osłonki na leki światłoczułe
Los: LOT-0028
Titel: Pakiet 28: Pieluchomajtki, pieluchy
Interne Kennung: Pakiet 28: Pieluchomajtki, pieluchy
Los: LOT-0029
Titel: Pakiet 29: Myjki do ciała pacjenta
Interne Kennung: Pakiet 29: Myjki do ciała pacjenta
Los: LOT-0030
Titel: Pakiet 30: Jednorazowe oprzyrządowanie do aparatu do znieczulenia
Interne Kennung: Pakiet 30:Jednorazoweoprzyrządowanie do aparatu do znieczulenia
Los: LOT-0031
Titel: Pakiet 31: Kolec przepływowy i łącznik strzykawkowy
Interne Kennung: Pakiet31:Kolec przełykowy i łącznik strzykawkowy
Los: LOT-0032
Titel: Pakiet 32: Maski krtaniowe, rurki intubacyjne, ustnogardłowe i tracheostomijne
Interne Kennung: Pakiet 32:Maski krtaniowe, rurkiintubacyjne,ustnogardłowe itracheostomijne
Los: LOT-0033
Titel: Pakiet 33: Asortyment jednorazowy przeznaczony do stos. ze wstrzykiwaczem środ. kontrast. Medrad Stellant CT D,
Interne Kennung: Pakiet 33:Asortymentjednorazowy przeznaczony do stos. zewstrzykiwaczem środ. kontrast. MedradStellantCTD
Los: LOT-0034
Titel: Pakiet 34: Zestaw do konikotomii,
Interne Kennung: Pakiet 34:Zestaw do konikotomii
Los: LOT-0035
Titel: Pakiet 35: Worki stomijne
Interne Kennung: Pakiet 35: Worki stomijne
Los: LOT-0036
Titel: Pakiet 36: Filtr do ssaka
Interne Kennung: Pakiet 36: Filtr do ssaka
Los: LOT-0037
Titel: Pakiet 37: Rurki ssące do ucha
Interne Kennung: Pakiet 37:Rurki ssące do ucha
Los: LOT-0038
Titel: Pakiet 38: Pokrowce na łóżka
Interne Kennung: Pakiet38: Pokrowce na łóżko
Los: LOT-0039
Titel: Pakiet 39: Rampy
Interne Kennung: Pakiet39: Rampy
Los: LOT-0040
Titel: Pakiet 40: Obwody i filtry do respiratora Philips Trylogy Evo
Interne Kennung: Pakiet 40: Obwody i filtry do respiratora PhilipsTrylogyEvo