See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Klantenbeurtsysteem Solidaris
Beschreibung: Deze opdracht betreft de aanstelling van een ondernemer dewelke de diverse Solidaris ziekenfondsen zal voorzien van een klantenbeurtsysteem + toebehoren dat compatibel moet zijn met het reeds beschikbare QWave platform.
Interne Kennung: 2024/007 WILS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2024/007 WILS - 1
Interne Kennung: 1