See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa fabrycznie nowego sprzętu komputerowego, oprogramowania, akcesoriów i wyposażenia pracowni CKZ do zajęć praktycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa fabrycznie nowego sprzętu komputerowego, oprogramowania, akcesoriów i wyposażenia pracowni CKZ do zajęć praktycznych. Przedmiot zamówienia obejmuje zakup i dostawę m.in.: urządzeń wielofunkcyjnych, urządzeń do projekcji, sprzętu komputerowego wraz z wyposażeniem przeznaczonego dla zawodów mechanicznych, mebli (szaf metalowych na laptopy), sprzętu komputerowego wraz z wyposażeniem i oprogramowaniem dla osób niepełnosprawnych, oprogramowania dla branży mechanicznej, oprogramowania symulacyjnego dla branży elektroniczno-mechatronicznej, oprogramowania dla zawodów mechatronicznych i elektronicznych oraz sprzętu komputerowego, sieciowego, drukarek i oprogramowania wraz z wyposażeniem. Przedmiot zamówienia należy dostarczyć odpowiednio pod wskazane poniżej adresy: Centrum Kształcenia Zawodowego w Rudzie Śląskiej ul. Generała Józefa Hallera 6; 41-709 Ruda Śląska ul. Księdza Ludwika Tunkla 149A; 41-707 Ruda Śląska ul. Planty Kowalskiego 6; 41-709 Ruda Śląska Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera opis przedmiotu zamówienia (załączniki nr 2.1 – 2.9 do SWZ).
Vorherige Bekanntmachung: 63689-2026
Interne Kennung: AP.271.88.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter, 38652100 Vorführgeräte, 38653400 Leinwände, 32322000 Multimediaausrüstung, 38652200 Vergrößerungsapparate, 30213100 Tragbare Computer, 30237410 Computermäuse, 39134000 Computermöbel, 30237460 Computertastaturen, 30141200 Desktoptaschenrechner, 30216110 Scanner für Computeranwendungen, 33180000 Funktionsunterstützung, 48323000 Softwarepaket für die rechnergestützte Fertigung (CAM), 48100000 Branchenspezifisches Softwarepaket, 30213300 Tischcomputer, 30231300 Bildschirme, 30237280 Stromversorgungszubehör, 32342412 Lautsprecherboxen, 30237450 Grafiktabletts, 30234000 Speichermedien, 38651000 Fotokameras, 32413100 Router für Netzwerke, 48310000 Dokumentenerstellungssoftwarepaket, 30232110 Laserdrucker
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Urządzenia wielofunkcyjne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa do Centrum Kształcenia Zawodowego w Rudzie Śląskiej 2 sztuk urządzeń wielofunkcyjnych, zgodnych z parametrami opisanymi w opisie przedmiotu zamówienia - zał. nr 2.1. do SWZ.
Interne Kennung: AP.271.88.2025 część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter
Los: LOT-0002
Titel: Urządzenia do projekcji
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa do Centrum Kształcenia Zawodowego w Rudzie Śląskiej projektorów, projektorów multimedialnych, ekranów, tablic interaktywnych, zgodnych z parametrami opisanymi w opisie przedmiotu zamówienia - zał. nr 2.2. do SWZ.
Interne Kennung: AP.271.88.2025 część 2
Haupteinstufung (cpv): 38652100 Vorführgeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38653400 Leinwände, 32322000 Multimediaausrüstung, 38652200 Vergrößerungsapparate
Los: LOT-0003
Titel: Sprzęt komputerowy wraz z wyposażeniem przeznaczony dla zawodów mechanicznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa do Centrum Kształcenia Zawodowego w Rudzie Śląskiej laptopów oraz laptopu z oprzyrządowaniem, zgodnych z parametrami opisanymi w opisie przedmiotu zamówienia - zał. nr 2.3. do SWZ.
Interne Kennung: AP.271.88.2025 część 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer, 30237410 Computermäuse
Los: LOT-0004
Titel: Meble
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa do Centrum Kształcenia Zawodowego w Rudzie Śląskiej szaf metalowych na laptopy, zgodnych z parametrami opisanymi w opisie przedmiotu zamówienia - zał. nr 2.4. do SWZ.
Interne Kennung: AP.271.88.2025 część 4
Haupteinstufung (cpv): 39134000 Computermöbel
Los: LOT-0005
Titel: Sprzęt komputerowy, wyposażenie i oprogramowanie dla osób niepełnosprawnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa do Centrum Kształcenia Zawodowego w Rudzie Śląskiej klawiatury z wyraźnymi napisami, kolorowej lupy, udźwiękowionego kalkulatora, cyfrowego skanera, mobilnej pętli indukcyjnej, zgodnych z parametrami opisanymi w opisie przedmiotu zamówienia - zał. nr 2.5. do SWZ.
Interne Kennung: AP.271.88.2025 część 5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30237460 Computertastaturen, 38652200 Vergrößerungsapparate, 30141200 Desktoptaschenrechner, 30216110 Scanner für Computeranwendungen, 33180000 Funktionsunterstützung
Los: LOT-0006
Titel: Oprogramowanie dla branży mechanicznej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa do Centrum Kształcenia Zawodowego w Rudzie Śląskiej oprogramowania do maszyny CNC, zgodnego z opisem przedmiotu zamówienia - zał. nr 2.6. do SWZ.
Interne Kennung: AP.271.88.2025 część 6
Haupteinstufung (cpv): 48323000 Softwarepaket für die rechnergestützte Fertigung (CAM)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33180000 Funktionsunterstützung
Los: LOT-0007
Titel: Oprogramowanie symulacyjne dla branży elektryczno-mechatronicznej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa do Centrum Kształcenia Zawodowego w Rudzie Śląskiej oprogramowania symulacyjnego, zgodnego z opisem przedmiotu zamówienia - zał. nr 2.7. do SWZ.
Interne Kennung: AP.271.88.2025 część 7
Haupteinstufung (cpv): 48100000 Branchenspezifisches Softwarepaket
Los: LOT-0008
Titel: Oprogramowanie dla zawodów mechatronicznych i elektronicznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa do Centrum Kształcenia Zawodowego w Rudzie Śląskiej oprogramowania do nauki w zawodach mechatronicznych i elektronicznych, zgodnego z opisem przedmiotu zamówienia - zał. nr 2.8. do SWZ.
Interne Kennung: AP.271.88.2025 część 8
Los: LOT-0009
Titel: Sprzęt komputerowy, sieciowy, drukarki i oprogramowanie wraz z wyposażeniem
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa do Centrum Kształcenia Zawodowego w Rudzie Śląskiej komputerów stacjonarnych, monitorów, laptopów, dodatkowego wyposażenia, oprzyrządowania i oprogramowania, zgodnych z parametrami opisanymi w opisie przedmiotu zamówienia - zał. nr 2.9. do SWZ.
Interne Kennung: AP.271.88.2025 część 9
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer, 30231300 Bildschirme, 30237460 Computertastaturen, 30237410 Computermäuse, 30237280 Stromversorgungszubehör, 32342412 Lautsprecherboxen, 30213100 Tragbare Computer, 30237450 Grafiktabletts, 30234000 Speichermedien, 38651000 Fotokameras, 32413100 Router für Netzwerke, 48310000 Dokumentenerstellungssoftwarepaket, 30232110 Laserdrucker