349416-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Vermietung von Fahrzeugen zur Personenbeförderung mit Fahrer – BZK-CAT-EA Taxi-, directie- en VIP-vervoer
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBZK-CAT-EA Taxi-, directie- en VIP-vervoer
BeschreibungHet ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties, Categoriemanagement Vervoer en Verblijf wil Overeenkomsten afsluiten voor Taxi-, directie- en VIP-vervoer voor de Rijksoverheid.
Interne Kennung201800302.014
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60170000 Vermietung von Fahrzeugen zur Personenbeförderung mit Fahrer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung, 60120000 Taxiverkehr, 60140000 Bedarfspersonenbeförderung, 63000000 Hilfs- und Nebentätigkeiten im Bereich Verkehr; Reisebürodienste
5. Los
LosLOT-0001
TitelP1. Taxivervoer landelijk
BeschreibungHet ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties, Categoriemanagement Vervoer en Verblijf wil een Overeenkomst afsluiten voor Taxivervoer voor de Rijksoverheid
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenVanaf 1 maart 2026 start de Dienstverlening en heeft de Overeenkomsten een resterende vaste looptijd van vier (4) jaar en een maximale looptijd van acht (8) jaar met een einddatum van 30 november 2033. Wij werken niet met verlengingen maar met de mogelijkheid om de Overeenkomsten tussentijds eenzijdig door de Opdrachtgever op te zeggen na de vaste periode van vier (4) jaar.
LosLOT-0002
TitelP2. Directievervoer landelijk
BeschreibungHet ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties, Categoriemanagement Vervoer en Verblijf wil een Overeenkomst afsluiten voor directievervoer voor de Rijksoverheid.
Interne Kennung2
Beschreibung der OptionenDe beoogde ingangsdatum is 1 december 2025. Vanaf deze datum geldt een implementatieperiode van drie (3) maanden. In deze periode zal geen Dienstverlening worden afgenomen. Vanaf 1 maart 2026 start de Dienstverlening en heeft de Overeenkomsten een resterende vaste looptijd van vier (4) jaar en een maximale looptijd van acht (8) jaar met een einddatum van 30 november 2033. Wij werken niet met verlengingen maar met de mogelijkheid om de Overeenkomsten tussentijds eenzijdig door de Opdrachtgever op te zeggen na de vaste periode van vier (4) jaar.
LosLOT-0003
TitelP3. VIP-vervoer landelijk
BeschreibungHet ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties, Categoriemanagement Vervoer en Verblijf wil een Overeenkomsten afsluiten voor VIP-vervoer voor de Rijksoverheid.
Interne Kennung3