349427-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Betrieb von Flugzeugen – Provádění rekognoskačních letů nad lesy v České republice za účelem zjišťování aktuálního stavu kůrovců a dalších lesních škodlivých činitelů v letech 2025 a 2026
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelProvádění rekognoskačních letů nad lesy v České republice za účelem zjišťování aktuálního stavu kůrovců a dalších lesních škodlivých činitelů v letech 2025 a 2026
BeschreibungProvádění rekognoskačních letů za účelem zjišťování zdravotního stavu lesů na území České republiky v letech 2025 a 2026. Zejména se jedná o kontrolu a monitoring stavu kůrovců a dalších lesních škodlivých činitelů, kteří ohrožují lesní porosty. Plnění předmětu veřejné zakázky bude rozděleno na 2 samostatné části: Část 1: Rekognoskace v oblasti „Čechy“ → území Karlovarského, Ústeckého, Plzeňského, Jihočeského, Středočeského, Libereckého a Královéhradeckého kraje Část 2: Rekognoskace v oblasti „Morava a Slezsko“ → území Moravskoslezského, Olomouckého, Jihomoravského, Zlínského, Pardubického kraje a Kraje Vysočina Plnění obou částí veřejné zakázky bude probíhat paralelně. Celkový rozsah plnění bude představovat provedení letů min. 2 ks letecké techniky v celkovém maximálním rozsahu 540 letových hodin (doba rekognoskačních letů prováděných z určeného letiště). Část 1 - max. rozsah 340 letových hodin (předpoklad 170 letových hodin/rok) Část 2 - max. rozsah 200 letových hodin (předpoklad 100 letových hodin/rok) V rámci každé části veřejné zakázky budou rekognoskační lety provedeny nejméně jedním (1) hornoplošným letounem nebo jedním (1) vrtulníkem s minimální kapacitou 4 osob včetně pilota (min. 3členná rekognoskační skupina dospělých osob + 1 pilot), letovou výškou cca 300 m nad zemí a rychlostí 160 – 220 km/h. Předpokládané zahájení plnění: červenec 2025 Ukončení plnění: 20. 11. 2026 Detailní specifikace předmětu plnění veřejné zakázky a veškeré obchodní, platební a technické podmínky jsou vymezeny ve smlouvě ke každé části VZ.
Interne KennungP25V00000617
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60444000 Betrieb von Flugzeugen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft
5. Los
LosLOT-0001
TitelČást 1: Rekognoskace v oblasti „Čechy“
BeschreibungProvádění rekognoskačních letů za účelem zjišťování zdravotního stavu lesů na území České republiky v letech 2025 a 2026. Zejména se jedná o kontrolu a monitoring stavu kůrovců a dalších lesních škodlivých činitelů, kteří ohrožují lesní porosty. Rekognoskační lety budou provedeny nejméně jedním (1) hornoplošným letounem nebo jedním (1) vrtulníkem s minimální kapacitou 4 osob včetně pilota (min. 3členná rekognoskační skupina dospělých osob + 1 pilot), letovou výškou cca 300 m nad zemí a rychlostí 160 – 220 km/h. Rekognoskace v oblasti „Čechy“ → území Karlovarského, Ústeckého, Plzeňského, Jihočeského, Středočeského, Libereckého a Královéhradeckého kraje Max. rozsah 340 letových hodin (předpoklad 170 letových hodin/rok). Předpokládané zahájení plnění: červenec 2025 Ukončení plnění: 20. 11. 2026 Detailní specifikace předmětu plnění veřejné zakázky a veškeré obchodní, platební a technické podmínky jsou vymezeny ve smlouvě ke dané části VZ.
Interne KennungČást 1: "Čechy"
LosLOT-0002
TitelČást 2: Rekognoskace v oblasti „Morava a Slezsko“
BeschreibungProvádění rekognoskačních letů za účelem zjišťování zdravotního stavu lesů na území České republiky v letech 2025 a 2026. Zejména se jedná o kontrolu a monitoring stavu kůrovců a dalších lesních škodlivých činitelů, kteří ohrožují lesní porosty. Rekognoskační lety budou provedeny nejméně jedním (1) hornoplošným letounem nebo jedním (1) vrtulníkem s minimální kapacitou 4 osob včetně pilota (min. 3členná rekognoskační skupina dospělých osob + 1 pilot), letovou výškou cca 300 m nad zemí a rychlostí 160 – 220 km/h. Rekognoskace v oblasti „Morava a Slezsko“ → území Moravskoslezského, Olomouckého, Jihomoravského, Zlínského, Pardubického kraje a Kraje Vysočina Max. rozsah 200 letových hodin (předpoklad 100 letových hodin/rok) Předpokládané zahájení plnění: červenec 2025 Ukončení plnění: 20. 11. 2026 Detailní specifikace předmětu plnění veřejné zakázky a veškeré obchodní, platební a technické podmínky jsou vymezeny ve smlouvě k dané části VZ.
Interne KennungČást 2: „Morava a Slezsko“