See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa leków, preparatów farmaceutycznych, leków onkologicznych, wyrobów medycznych, materiałów opatrunkowych, środków odkażających i innych.”
Beschreibung: Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie ustawy z dnia 11.09.2019r. Prawo zamówień publicznych. Szacunkowa wartość zamówienia przekracza kwotę określoną w obwieszczeniu Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych wydanym na podstawie art. 3 ust. 2 p.z.p. Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy PZP, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Przedmiotem zamówienia jest „Dostawa leków, preparatów farmaceutycznych, leków onkologicznych, wyrobów medycznych, materiałów opatrunkowych, środków odkażających i innych.” Przedmiot zamówienia obejmuje 37 niepodzielnych części, dla których Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, z zastrzeżeniem, iż oferta w każdej z nich winna być pełna i powinna spełniać szczegółowe wymagania określone w formularzu cenowym
Vorherige Bekanntmachung: 680991-2025
Interne Kennung: NLZ.2024.271.72
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33690000 Varia
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 33141110 Verbandsmaterial
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - Ethosuximidum
Beschreibung: 1 pozycja
Interne Kennung: Część 3 - Ethosuximidum
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 Darolutamidum (z możliwością stosowania w programie lekowym)
Interne Kennung: Część 4 Darolutamidum (z możliwością stosowania w programie lekowym)
Los: LOT-0013
Titel: Część 13 - Inotuzumab ozogamicin (z możliwością stosowania w programie lekowym)
Interne Kennung: Część 13 - Inotuzumab ozogamicin (z możliwością stosowania w programie lekowym)
Los: LOT-0014
Titel: Część 14 - Leki różne
Beschreibung: 2 pozycje
Interne Kennung: Część 14 - Leki różne
Los: LOT-0015
Titel: Część 15 - Epoetinum alfa
Interne Kennung: Część 15 - Epoetinum alfa
Los: LOT-0017
Titel: Część 17 - Vedolizumabum (z możliwością stosowania w programie lekowym)
Interne Kennung: Część 17 - Vedolizumabum (z możliwością stosowania w programie lekowym)
Los: LOT-0018
Titel: Część 18 - Blinatumomabum (z możliwością stosowania w programie lekowym)
Interne Kennung: Część 18 - Blinatumomabum (z możliwością stosowania w programie lekowym)
Los: LOT-0021
Titel: Część 21 - Acidum thiocticum
Interne Kennung: Część 21 - Acidum thiocticum
Los: LOT-0022
Titel: Część 22 - Tramadoli hydrochloridum + Paracetamolum
Interne Kennung: Część 22 - Tramadoli hydrochloridum + Paracetamolum
Los: LOT-0024
Titel: Część 24 -Naturalny inhibitor układu krzepnięcia
Interne Kennung: Część 24 -Naturalny inhibitor układu krzepnięcia