See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wyposażenie Szkoły Podstawowej w Duchnicach przy ulicy Duchnickiej 25 z podziałem na 3 części
Beschreibung: 4.1 Przedmiotem zamówienia jest zakup wyposażenia dla Szkoły Podstawowej w Duchnicach przy ulicy Duchnickiej 25 z uwzględnieniem podziału niniejszego zamówienia na trzy części tj.: 1) część A – zakup wraz z dostawą i montażem mebli, 2) część B – zakup wraz z dostawą i montażem/instalacją (o ile wymagane) pomocy dydaktycznych, 3) część C – zakup wraz z dostawą i montażem/instalacją (o ile wymagane) sprzętu elektronicznego. 4.2 Zadanie zapisane jest w budżecie Gminy na 2025 r. w dziale 801 rozdziale 80101 §6050 Rozbudowa Szkoły Podstawowej w Duchnicach. 4.3 Kody CPV: Część A: 39160000-1 Meble szkolne 39161000-8 Meble 391300000-2 Meble biurowe 391500000-8 Różne meble i wyposażenie Część B: 391621100-6 Pomoce dydaktyczne 391622000-7 Pomoce i artykuły szkolne 391620000-5 Pomoce naukowe Część C: 30213100-6 Komputery przenośne 32320000-2 Sprzęt audiowizualny 32320000-6 Urządzenia multimedialne 30200000-1 Urządzenia komputerowe 30213300-8 Komputer biurkowy 48822000-6 Serwery komputerowe 48214000-1 Pakiety oprogramowania do sieciowego systemu operacyjnego 48760000-3 Pakiety oprogramowania do ochrony antywirusowej 4.4 Szczegółowy opis zakresu przedmiotu zamówienia, zawarty został w załączniku Nr 1A, 1B, 1 C do SWZ. 4.5 Przedmiot zamówienia powinien być zrealizowany zgodnie z wymogami producenta, obowiązującymi normami i przepisami prawa. 4.6 Przedmiot zamówienia musi być oznakowany przez producentów w taki sposób, aby możliwa była identyfikacja zarówno produktu jak i producenta. 4.7 Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania określone w załączniku Nr 1A, 1B, 1 C do SWZ oraz wszelkie inne wymagania wynikające z obowiązujących przepisów i być dopuszczony do obrotu na terenie UE. Przedmiot zamówienia (w odniesieniu do części B) powinien posiadać certyfikaty CE, o których mowa w treści załącznika nr 1B do SWZ Opisie przedmiotu zamówienia. 4.8 Przedmiot zamówienia winien być fabrycznie nowy, w oryginalnych opakowaniach (o ile posiadają), nieużywany, wolny od wad i uszkodzeń, niebędący przedmiotem praw osób trzecich oraz nie będący przedmiotem wystaw, targów i prezentacji, wykonany w ramach bezpiecznych technologii. Dotyczy to również oprogramowania. Klucz licencyjny w przeszłości nieaktywowany. System operacyjny legalny posiadający wymagane atrybuty legalności producenta. Zamawiający podkreśla, że oczywistym jest fakt dostarczenia legalnego oprogramowania. Wykonawca obowiązany jest przekazać Zamawiającemu licencję jak również wszelkie prawa na dostarczone programy i systemy operacyjne, wystawione na rzecz Zamawiającego. Wykonawca dostarczy wszystkie programy w polskiej wersji językowej, wraz z dokumentacją w języku polskim. Zamawiający zastrzega sobie możliwość bezpłatnego sprawdzenia dostarczonego oprogramowania u producenta. Wykonawca zapewni: a) możliwość telefonicznego lub poprzez stronę internetową sprawdzenia konfiguracji sprzętowej komputera po podaniu numeru seryjnego bezpośrednio u producenta lub jego przedstawiciela, b) dostęp do najnowszych sterowników i uaktualnień na stronie producenta sprzętu realizowany poprzez podanie na dedykowanej stronie internetowej producenta numeru seryjnego lub modelu urządzenia, c) dostęp do oprogramowania producenta pozwalającego wyszukać zainstalowane sterowniki na urządzeniu wraz z możliwością ich automatycznej aktualizacji z poziomu aplikacji. Wykonawca zobowiązany jest do dostarczenia fabrycznie nowego systemu operacyjnego nieużywanego oraz nie aktywowanego nigdy wcześniej na innym urządzeniu oraz pochodzącego z legalnego źródła sprzedaży. W przypadku systemu operacyjnego naklejka hologramowa winna być zabezpieczona przed możliwością odczytania klucza za pomocą zabezpieczeń stosowanych przez producenta. Przedmiot zamówienia musi być kompletny i po zainstalowaniu/dostarczeniu gotowy do eksploatacji, bez żadnych dodatkowych zakupów i inwestycji (poza typowymi znormalizowanymi materiałami eksploatacyjnymi). Towary składane lub o bardziej skomplikowanej budowie, powinny posiadać instrukcje użytkowania w języku polskim oraz ostrzeżenie o zagrożeniach. 4.9 Wykonawca zobowiązany jest, przed dostarczeniem przedmiotu zamówienia okazać stosowne wymagane prawem: atesty, świadectwa, aprobaty techniczne, certyfikaty i deklaracje zgodności oraz dostarczyć Zamawiającemu kserokopie tych dokumentów. Przedmiot zamówienia winien spełniać wymagania norm UE. 4.10 Wykonawca dostarczy przedmiot zamówienia do Szkoły Podstawowej w Duchnicach, mieszczącej się przy ulicy Duchnickiej 25, Gmina Ożarów Mazowiecki. UWAGA: Zamawiający wymaga od Wykonawcy dostarczenia zakupionych towarów łącznie z rozładowaniem, rozpakowaniem, wniesieniem do pomieszczeń wskazanych przez Zamawiającego na koszt własny i ryzyko Wykonawcy, w godzinach i dniach uzgodnionych z Zamawiającym. 4.10.1 W zakresie części C montaż/instalacja poszczególnych urządzeń powinna zostać wykonana w miejscu wskazanym przez odbiorcę (szkołę), odpowiednio dla następujących pozycji: - komputer stacjonarny typu AiO – podłączenie na stanowisku pracy, - urządzenie wielofunkcyjne mono – podłączenie na stanowisku pracy, - monitor interaktywny – montaż / instalacja w miejscu użytkowania, - monitor wielkoformatowy – montaż / instalacja w miejscu użytkowania. 4.11 Informacje dotyczące zastosowania wyrobów, materiałów i technologii równoważnych. 4.11.1 Jeżeli w opisie przedmiotu zamówienia Zamawiający odnosi się do norm, europejskich ocen technicznych, specyfikacji technicznych oraz innych systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 ustawy Pzp, to jest obowiązany wskazać, że dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym, a odniesieniu takiemu towarzyszą wyrazy lub „równoważne”. Z uwagi na limit znaków szczegółowo opisano w SWZ.
Interne Kennung: RZP.271.26.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wyposażenie Szkoły Podstawowej w Duchnicach przy ulicy Duchnickiej 25 z podziałem na 3 części - część A – zakup wraz z dostawą i montażem mebli,
Beschreibung: 4.1 Przedmiotem zamówienia jest zakup wyposażenia dla Szkoły Podstawowej w Duchnicach przy ulicy Duchnickiej 25 z uwzględnieniem podziału niniejszego zamówienia na trzy części tj.: część A – zakup wraz z dostawą i montażem mebli. Zadanie zapisane jest w budżecie Gminy na 2025 r. w dziale 801 rozdziale 80101 §6050 Rozbudowa Szkoły Podstawowej w Duchnicach. 4.3Kody CPV: Część A: 39160000-1 Meble szkolne 39161000-8 Meble 391300000-2 Meble biurowe 391500000-8 Różne meble i wyposażenie 4.4 Szczegółowy opis zakresu przedmiotu zamówienia, zawarty został w załączniku Nr 1A do SWZ. 4.5 Przedmiot zamówienia powinien być zrealizowany zgodnie z wymogami producenta, obowiązującymi normami i przepisami prawa. 4.6 Przedmiot zamówienia musi być oznakowany przez producentów w taki sposób, aby możliwa była identyfikacja zarówno produktu jak i producenta. 4.7 Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania określone w załączniku Nr 1A do SWZ oraz wszelkie inne wymagania wynikające z obowiązujących przepisów i być dopuszczony do obrotu na terenie UE. 4.8 Przedmiot zamówienia winien być fabrycznie nowy, w oryginalnych opakowaniach (o ile posiadają), nieużywany, wolny od wad i uszkodzeń, niebędący przedmiotem praw osób trzecich oraz nie będący przedmiotem wystaw, targów i prezentacji, wykonany w ramach bezpiecznych technologii. Towary składane lub o bardziej skomplikowanej budowie, powinny posiadać instrukcje użytkowania w języku polskim oraz ostrzeżenie o zagrożeniach. 4.9 Wykonawca zobowiązany jest, przed dostarczeniem przedmiotu zamówienia okazać stosowne wymagane prawem: atesty, świadectwa, aprobaty techniczne, certyfikaty i deklaracje zgodności oraz dostarczyć Zamawiającemu kserokopie tych dokumentów. Przedmiot zamówienia winien spełniać wymagania norm UE. 4.10 Wykonawca dostarczy przedmiot zamówienia do Szkoły Podstawowej w Duchnicach, mieszczącej się przy ulicy Duchnickiej 25, Gmina Ożarów Mazowiecki. UWAGA: Zamawiający wymaga od Wykonawcy dostarczenia zakupionych towarów łącznie z rozładowaniem, rozpakowaniem, wniesieniem do pomieszczeń wskazanych przez Zamawiającego na koszt własny i ryzyko Wykonawcy, w godzinach i dniach uzgodnionych z Zamawiającym. 4.11 Informacje dotyczące zastosowania wyrobów, materiałów i technologii równoważnych. 4.11.1 Jeżeli w opisie przedmiotu zamówienia Zamawiający odnosi się do norm, europejskich ocen technicznych, specyfikacji technicznych oraz innych systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 ustawy Pzp, to jest obowiązany wskazać, że dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym, a odniesieniu takiemu towarzyszą wyrazy lub „równoważne”. Wymienione w jakiejkolwiek części dokumentacji (załącznik Nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia SWZ): nazwy własne, marki wyrobów, materiałów, technologii nie są obligatoryjne dla wykonawców. Wykonawca ma prawo do zaoferowania innych wyrobów, materiałów, technologii pod warunkiem zapewnienia parametrów technicznych co najmniej identycznych z parametrami określonymi w dokumentacji zamówienia. Jeżeli dokumentacja stanowiąca zał. Nr 1 A do SWZ wskazywałyby w odniesieniu do niektórych materiałów, wyrobów i technologii znaki towarowe, patenty lub pochodzenie, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę, w tym w szczególności podane zostały - nazwa własna materiału, wyrobu czy technologii, numer katalogowy lub producent, należy to traktować jako rozwiązanie przykładowe, określające standardy, wygląd oraz wymagania techniczne. Wszelkie materiały, urządzenia i technologie, pochodzące od konkretnych producentów, określają minimalne parametry jakościowe i cechy użytkowe, jakim muszą odpowiadać materiały, urządzenia i technologie, aby spełnić wymagania stawiane przez Zamawiającego i stanowią wyłącznie wzorzec jakościowy przedmiotu zamówienia, nie mają na celu uprzywilejowania lub wyeliminowania niektórych wykonawców lub produktów. Szczegółowy opis został zawarty w SWZ.
Interne Kennung: RZP.271.26.A.2025
Haupteinstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Nie dotyczy
Los: LOT-0002
Titel: Wyposażenie Szkoły Podstawowej w Duchnicach przy ulicy Duchnickiej 25 z podziałem na 3 części - część B – zakup wraz z dostawą i montażem/instalacją (o ile wymagane) pomocy dydaktycznych
Beschreibung: 4.1 Przedmiotem zamówienia jest zakup wyposażenia dla Szkoły Podstawowej w Duchnicach przy ulicy Duchnickiej 25 z uwzględnieniem podziału niniejszego zamówienia na trzy części tj.: część B – zakup wraz z dostawą i montażem/instalacją (o ile wymagane) pomocy dydaktycznych. 4.2 Zadanie zapisane jest w budżecie Gminy na 2025 r. w dziale 801 rozdziale 80101 §6050 Rozbudowa Szkoły Podstawowej w Duchnicach. 4.3 Kody CPV: Część B: 391621100-6 Pomoce dydaktyczne 391622000-7 Pomoce i artykuły szkolne 391620000-5 Pomoce naukowe 4.4 Szczegółowy opis zakresu przedmiotu zamówienia, zawarty został w załączniku Nr 1B do SWZ. 4.5 Przedmiot zamówienia powinien być zrealizowany zgodnie z wymogami producenta, obowiązującymi normami i przepisami prawa. 4.6 Przedmiot zamówienia musi być oznakowany przez producentów w taki sposób, aby możliwa była identyfikacja zarówno produktu jak i producenta. 4.7 Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania określone w załączniku Nr 1B do SWZ oraz wszelkie inne wymagania wynikające z obowiązujących przepisów i być dopuszczony do obrotu na terenie UE. 4.8 Przedmiot zamówienia winien być fabrycznie nowy, w oryginalnych opakowaniach (o ile posiadają), nieużywany, wolny od wad i uszkodzeń, niebędący przedmiotem praw osób trzecich oraz nie będący przedmiotem wystaw, targów i prezentacji, wykonany w ramach bezpiecznych technologii. Towary składane lub o bardziej skomplikowanej budowie, powinny posiadać instrukcje użytkowania w języku polskim oraz ostrzeżenie o zagrożeniach. 4.9 Wykonawca zobowiązany jest, przed dostarczeniem przedmiotu zamówienia okazać stosowne wymagane prawem: atesty, świadectwa, aprobaty techniczne, certyfikaty i deklaracje zgodności oraz dostarczyć Zamawiającemu kserokopie tych dokumentów. Przedmiot zamówienia winien spełniać wymagania norm UE. 4.10 Wykonawca dostarczy przedmiot zamówienia do Szkoły Podstawowej w Duchnicach, mieszczącej się przy ulicy Duchnickiej 25, Gmina Ożarów Mazowiecki. UWAGA: Zamawiający wymaga od Wykonawcy dostarczenia zakupionych towarów łącznie z rozładowaniem, rozpakowaniem, wniesieniem do pomieszczeń wskazanych przez Zamawiającego na koszt własny i ryzyko Wykonawcy, w godzinach i dniach uzgodnionych z Zamawiającym. Szczegóły zostały zawarte w SWZ.
Interne Kennung: RZP.271.26.B.2025
Haupteinstufung (cpv): 39162110 Lehrbedarf
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39162000 Lehrmaterial
Los: LOT-0003
Titel: Wyposażenie Szkoły Podstawowej w Duchnicach przy ulicy Duchnickiej 25 z podziałem na 3 części - część C – zakup wraz z dostawą i montażem/instalacją (o ile wymagane) sprzętu elektronicznego
Beschreibung: 4.1 Przedmiotem zamówienia jest zakup wyposażenia dla Szkoły Podstawowej w Duchnicach przy ulicy Duchnickiej 25 z uwzględnieniem podziału niniejszego zamówienia na trzy części - część C – zakup wraz z dostawą i montażem/instalacją (o ile wymagane) sprzętu elektronicznego. 4.2 Zadanie zapisane jest w budżecie Gminy na 2025 r. w dziale 801 rozdziale 80101 §6050 Rozbudowa Szkoły Podstawowej w Duchnicach. Część C: 30213100-6 Komputery przenośne 32320000-2 Sprzęt audiowizualny 32320000-6 Urządzenia multimedialne 30200000-1 Urządzenia komputerowe 30213300-8 Komputer biurkowy 48822000-6 Serwery komputerowe 48214000-1 Pakiety oprogramowania do sieciowego systemu operacyjnego 48760000-3 Pakiety oprogramowania do ochrony antywirusowej 4.4 Szczegółowy opis zakresu przedmiotu zamówienia, zawarty został w załączniku Nr 1 C do SWZ. 4.5 Przedmiot zamówienia powinien być zrealizowany zgodnie z wymogami producenta, obowiązującymi normami i przepisami prawa. 4.6 Przedmiot zamówienia musi być oznakowany przez producentów w taki sposób, aby możliwa była identyfikacja zarówno produktu jak i producenta. 4.7 Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania określone w załączniku Nr 1 C do SWZ oraz wszelkie inne wymagania wynikające z obowiązujących przepisów i być dopuszczony do obrotu na terenie UE. 4.8 Przedmiot zamówienia winien być fabrycznie nowy, w oryginalnych opakowaniach (o ile posiadają), nieużywany, wolny od wad i uszkodzeń, niebędący przedmiotem praw osób trzecich oraz nie będący przedmiotem wystaw, targów i prezentacji, wykonany w ramach bezpiecznych technologii. Dotyczy to również oprogramowania. Klucz licencyjny w przeszłości nieaktywowany. System operacyjny legalny posiadający wymagane atrybuty legalności producenta. Zamawiający podkreśla, że oczywistym jest fakt dostarczenia legalnego oprogramowania. Wykonawca obowiązany jest przekazać Zamawiającemu licencję jak również wszelkie prawa na dostarczone programy i systemy operacyjne, wystawione na rzecz Zamawiającego. Wykonawca dostarczy wszystkie programy w polskiej wersji językowej, wraz z dokumentacją w języku polskim. Zamawiający zastrzega sobie możliwość bezpłatnego sprawdzenia dostarczonego oprogramowania u producenta. Wykonawca zapewni: a) możliwość telefonicznego lub poprzez stronę internetową sprawdzenia konfiguracji sprzętowej komputera po podaniu numeru seryjnego bezpośrednio u producenta lub jego przedstawiciela, b) dostęp do najnowszych sterowników i uaktualnień na stronie producenta sprzętu realizowany poprzez podanie na dedykowanej stronie internetowej producenta numeru seryjnego lub modelu urządzenia, c) dostęp do oprogramowania producenta pozwalającego wyszukać zainstalowane sterowniki na urządzeniu wraz z możliwością ich automatycznej aktualizacji z poziomu aplikacji. Wykonawca zobowiązany jest do dostarczenia fabrycznie nowego systemu operacyjnego nieużywanego oraz nie aktywowanego nigdy wcześniej na innym urządzeniu oraz pochodzącego z legalnego źródła sprzedaży. W przypadku systemu operacyjnego naklejka hologramowa winna być zabezpieczona przed możliwością odczytania klucza za pomocą zabezpieczeń stosowanych przez producenta. Przedmiot zamówienia musi być kompletny i po zainstalowaniu/dostarczeniu gotowy do eksploatacji, bez żadnych dodatkowych zakupów i inwestycji (poza typowymi znormalizowanymi materiałami eksploatacyjnymi). Towary składane lub o bardziej skomplikowanej budowie, powinny posiadać instrukcje użytkowania w języku polskim oraz ostrzeżenie o zagrożeniach. 4.9 Wykonawca zobowiązany jest, przed dostarczeniem przedmiotu zamówienia okazać stosowne wymagane prawem: atesty, świadectwa, aprobaty techniczne, certyfikaty i deklaracje zgodności oraz dostarczyć Zamawiającemu kserokopie tych dokumentów. Przedmiot zamówienia winien spełniać wymagania norm UE. 4.10 Wykonawca dostarczy przedmiot zamówienia do Szkoły Podstawowej w Duchnicach, mieszczącej się przy ulicy Duchnickiej 25, Gmina Ożarów Mazowiecki. UWAGA: Zamawiający wymaga od Wykonawcy dostarczenia zakupionych towarów łącznie z rozładowaniem, rozpakowaniem, wniesieniem do pomieszczeń wskazanych przez Zamawiającego na koszt własny i ryzyko Wykonawcy, w godzinach i dniach uzgodnionych z Zamawiającym. 4.10.1 W zakresie części C montaż/instalacja poszczególnych urządzeń powinna zostać wykonana w miejscu wskazanym przez odbiorcę (szkołę), odpowiednio dla następujących pozycji: - komputer stacjonarny typu AiO – podłączenie na stanowisku pracy, - urządzenie wielofunkcyjne mono – podłączenie na stanowisku pracy, - monitor interaktywny – montaż / instalacja w miejscu użytkowania, - monitor wielkoformatowy – montaż / instalacja w miejscu użytkowania. 4.11 Informacje dotyczące zastosowania wyrobów, materiałów i technologii równoważnych. 4.11.1 Jeżeli w opisie przedmiotu zamówienia Zamawiający odnosi się do norm, europejskich ocen technicznych, specyfikacji technicznych oraz innych systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 ustawy Pzp, to jest obowiązany wskazać, że dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym, a odniesieniu takiemu towarzyszą wyrazy lub „równoważne”. Z uwagi na limit znaków szczegóły zawarto w SWZ.
Interne Kennung: RZP.271.26.C.2025
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör