2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie dokumentacji projektowej i kosztorysowej z usługami towarzyszącymi dla zespołu budynków mieszkalnych wielorodzinnych z lokalem usługowym, garażem podziemnym oraz z infrastrukturą towarzyszącą, zlokalizowanych w Koszalinie przy ul. Karłowicza na działce1479/29 obręb ewidencyjny 0019
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej dla zespołu budynków mieszkalnych wielorodzinnych z lokalem usługowym, garażem podziemnym oraz z infrastrukturą towarzyszącą zlokalizowanych w Koszalinie przy ul. Karłowicza na działce1479/29 obręb ewidencyjny 0019 na podstawie Koncepcji Architektonicznej - Załącznik nr 2 do OPiW. Zamawiający wymaga, aby zaprojektowane budynki mieszkalne w części naziemnej wykonane były w technologii modułowej, a wszędzie tam, gdzie nie można zastosować technologii modułowej w technologii tradycyjnej. Przedmiot zamówienia obejmuje również pełnienie nadzoru autorskiego. 2. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje: a. przygotowanie dokumentacji, w skład której wchodzą: i. projekt zagospodarowania terenu wraz z niezbędnymi urządzeniami budowlanymi, ii. projekt architektoniczno – budowlany i projekty techniczne budynku mieszkalnego wielorodzinnego w poszczególnych branżach, z założeniem technologii modułowej oraz częściowo w technologii tradycyjnej, wszędzie tam, gdzie technologii modułowej zastosować nie można, iii. pełnobranżowa dokumentację wykonawczą, iv. szczegółowe specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych, v. przedmiary robót i kosztorysy inwestorskie, b. przeniesienie majątkowych praw autorskich, w tym praw zależnych, dla umożliwienia dokonania zmian w projekcie budowlanym w celu dostosowania do wybranej technologii wykonawczej, c. udzielanie odpowiedzi na pytania do dokumentacji projektowej w trakcie postępowania mającego na celu wyłonienie Wykonawcy Robót Budowlanych, d. przygotowanie kompletnej dokumentacji, wniosków, oraz oświadczeń niezbędnych do uzyskania decyzji o pozwoleniu na budowę, e. pełnienie nadzoru autorskiego w trakcie realizacji robót budowlanych w lokalizacji Koszalin na koszt Wykonawcy. 3. Opis wymagań, potrzeb oraz cechy charakterystyczne usługi stanowiącej przedmiot zamówienia zawiera Koncepcja Architektoniczna Załącznik nr 2 oraz Opis Potrzeb Zamawiającego (OPZ) załącznik nr 2A. 4. Minimalne wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia nie podlegające negocjacjom stanowi Załącznik nr 2B do OPiW. 5. Minimalne wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia lub realizacji zamówienia, które musi spełnić oferta wstępna: W ramach Oferty wstępnej, Wykonawca przedłoży: 1) pisemną analizę rozwiązań na podstawie Koncepcji Architektonicznej – załącznik 2. Wymogi dotyczące zakresu i uwarunkowań, na podstawie których ma zostać sporządzona prezentacja zostały ponadto zawarte w Roz. VIII Załącznika nr 2A do OPiW; 2) w Ofercie wstępnej Wykonawca zadeklaruje, na podstawie wstępnego pisemnego oświadczenia, wykonanie całego zakresu zamówienia zgodnie z wymogami Zamawiającego zamieszczonymi w Załączniku nr 2A do OPiW; 3) Wykonawca wskaże w Ofercie wstępnej oszacowany koszt wykonania zamówienia; 4) Wykonawca wskaże propozycje zmian Projektowanych Istotnych Postanowień Umownych wraz z szczegółowym uzasadnieniem, które będą podlegać negocjacjom.
Interne Kennung: 3.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71400000 Stadtplanung und Landschaftsgestaltung, 71420000 Landschaftsgestaltung, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71221000 Dienstleistungen von Architekturbüros bei Gebäuden, 71222000 Dienstleistungen von Architekturbüros bei Freianlagen, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71313400 Umweltfolgenabschätzung im Bau
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Opracowanie dokumentacji projektowej i kosztorysowej z usługami towarzyszącymi dla zespołu budynków mieszkalnych wielorodzinnych z lokalem usługowym, garażem podziemnym oraz z infrastrukturą towarzyszącą, zlokalizowanych w Koszalinie przy ul. Karłowicza na działce 1479/29 obręb ewidencyjny 0019
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej dla zespołu budynków mieszkalnych wielorodzinnych z lokalem usługowym, garażem podziemnym oraz z infrastrukturą towarzyszącą zlokalizowanych w Koszalinie przy ul. Karłowicza na działce 1479/29 obręb ewidencyjny 0019 na podstawie Koncepcji Architektonicznej - Załącznik nr 2 do OPiW. Zamawiający wymaga, aby zaprojektowane budynki mieszkalne w części naziemnej wykonane były w technologii modułowej, a wszędzie tam, gdzie nie można zastosować technologii modułowej w technologii tradycyjnej. Przedmiot zamówienia obejmuje również pełnienie nadzoru autorskiego. 2. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje: a. przygotowanie dokumentacji, w skład której wchodzą: i. projekt zagospodarowania terenu wraz z niezbędnymi urządzeniami budowlanymi, ii. projekt architektoniczno – budowlany i projekty techniczne budynku mieszkalnego wielorodzinnego w poszczególnych branżach, z założeniem technologii modułowej oraz częściowo w technologii tradycyjnej, wszędzie tam, gdzie technologii modułowej zastosować nie można, iii. pełnobranżowa dokumentację wykonawczą, iv. szczegółowe specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych, v. przedmiary robót i kosztorysy inwestorskie, b. przeniesienie majątkowych praw autorskich, w tym praw zależnych, dla umożliwienia dokonania zmian w projekcie budowlanym w celu dostosowania do wybranej technologii wykonawczej, c. udzielanie odpowiedzi na pytania do dokumentacji projektowej w trakcie postępowania mającego na celu wyłonienie Wykonawcy Robót Budowlanych, d. przygotowanie kompletnej dokumentacji, wniosków, oraz oświadczeń niezbędnych do uzyskania decyzji o pozwoleniu na budowę, e. pełnienie nadzoru autorskiego w trakcie realizacji robót budowlanych w lokalizacji Koszalin na koszt Wykonawcy. 3. Opis wymagań, potrzeb oraz cechy charakterystyczne usługi stanowiącej przedmiot zamówienia zawiera Koncepcja Architektoniczna Załącznik nr 2 oraz Opis Potrzeb Zamawiającego (OPZ) załącznik nr 2A. 4. Minimalne wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia nie podlegające negocjacjom stanowi Załącznik nr 2B do OPiW. 5. Minimalne wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia lub realizacji zamówienia, które musi spełnić oferta wstępna: W ramach Oferty wstępnej, Wykonawca przedłoży: 1) pisemną analizę rozwiązań na podstawie Koncepcji Architektonicznej – załącznik 2. Wymogi dotyczące zakresu i uwarunkowań, na podstawie których ma zostać sporządzona prezentacja zostały ponadto zawarte w Roz. VIII Załącznika nr 2A do OPiW; 2) w Ofercie wstępnej Wykonawca zadeklaruje, na podstawie wstępnego pisemnego oświadczenia, wykonanie całego zakresu zamówienia zgodnie z wymogami Zamawiającego zamieszczonymi w Załączniku nr 2A do OPiW; 3) Wykonawca wskaże w Ofercie wstępnej oszacowany koszt wykonania zamówienia; 4) Wykonawca wskaże propozycje zmian Projektowanych Istotnych Postanowień Umownych wraz z szczegółowym uzasadnieniem, które będą podlegać negocjacjom.