See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania – koszulobluza pod kamizelkę ochronną WS, kurtka puchowa WS, kurtka zimowa WS, sweter WS
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania dla Wojsk Specjalnych - koszulobluza pod kamizelkę ochronną WS, kurtka puchowa WS, kurtka zimowa WS, sweter WS. Zakres zamówienia obejmuje cztery zadania: Zadanie nr 1 - Koszulobluza pod kamizelkę ochronną WS Zadanie nr 2 - Kurtka puchowa WS Zadanie nr 3 - Kurtka zimowa WS Zadanie nr 4 - Sweter WS
Vorherige Bekanntmachung: 163366-2026
Interne Kennung: 37/2026/D
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35113400 Schutz- und Sicherheitskleidung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35113470 Schutzkleidung (Hemden und Hosen), 18235300 Sweatshirts
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 - Koszulobluza pod kamizelkę ochronną WS
Beschreibung: Dostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania – Koszulobluza pod kamizelkę ochronną WS, w ilości: 2 650 szt. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania określone w dokumentach zamówienia tj. w Wymaganiach Techniczno – Użytkowych WTU 115/DKWS stanowiących załącznik nr 4A do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie 1 - Koszulobluza pod kamizelkę ochronną WS
Haupteinstufung (cpv): 35113470 Schutzkleidung (Hemden und Hosen)
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji. Zamawiający zastrzega, iż zamówienie określone jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, nie zobowiązaniem. W ramach opcji zamawiający może zakupić dodatkowo do 2 650 szt koszulobluz pod kamizelkę ochronną WS. Wszelkie uregulowania dotyczące uruchomienia prawa opcji zostały zawarte w projektowanych postanowieniach umowy (załącznik nr 3 do SWZ).
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 - Kurtka puchowa WS
Beschreibung: Dostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania – Kurtka puchowa WS, w ilości: 1 900 szt. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania określone w dokumentach zamówienia tj. w Wymaganiach Techniczno – Użytkowych – WTU 103/DKWS stanowiących załącznik nr 4B do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie 2 - Kurtka puchowa WS
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji. Zamawiający zastrzega, iż zamówienie określone jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, nie zobowiązaniem. W ramach opcji zamawiający może zakupić dodatkowo do 1 900 szt. kurtek puchowych WS. Wszelkie uregulowania dotyczące uruchomienia prawa opcji zostały zawarte w projektowanych postanowieniach umowy (załącznik nr 3 do SWZ).
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 - Kurtka zimowa WS
Beschreibung: Dostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania – Kurtka zimowa WS, w ilości: 1 850 szt. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania określone w dokumentach zamówienia tj. w Wojskowej Dokumentacji Techniczno-Technologicznej – WDTTWS nr 07/WS stanowiących załącznik nr 4C do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie 3 - Kurtka zimowa WS
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji. Zamawiający zastrzega, iż zamówienie określone jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, nie zobowiązaniem. W ramach opcji zamawiający może zakupić dodatkowo do 1 850 szt. kurtek zimowych WS. Wszelkie uregulowania dotyczące uruchomienia prawa opcji zostały zawarte w projektowanych postanowieniach umowy (załącznik nr 3 do SWZ).
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4 - Sweter WS
Beschreibung: Dostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania – Sweter WS, w ilości: 1 750 szt. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania określone w dokumentach zamówienia tj. w Wymaganiach Techniczno – Użytkowych – WTU 99/DKWS stanowiących załącznik nr 4D do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie 4 - Sweter WS
Haupteinstufung (cpv): 18235300 Sweatshirts
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji. Zamawiający zastrzega, iż zamówienie określone jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, nie zobowiązaniem. W ramach opcji zamawiający może zakupić dodatkowo do 1 750 szt. swetrów WS. Wszelkie uregulowania dotyczące uruchomienia prawa opcji zostały zawarte w projektowanych postanowieniach umowy (załącznik nr 3 do SWZ).