349516-2026 - Ergebnis
Tschechien – Technische Beratung und Konstruktionsberatung – Rámcová dohoda na geodetickou podporu při přípravě a správě silnic a dálnic 2024
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRámcová dohoda na geodetickou podporu při přípravě a správě silnic a dálnic 2024
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky na uzavření Rámcové dohody je jednotné poskytování služeb v oblasti geodézie spočívající zejména ve zpracování geometrických plánů, geodetických podkladů skutečného stavu i pro projekt, zajištění podkladů pro majetkové vypořádání, technické poradenství v zeměměřictví a vybudování bodové pole včetně šetření inženýrských sítí.
Interne Kennung01ST-001263
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71310000 Technische Beratung und Konstruktionsberatung
5. Los
LosLOT-0001
TitelGeodetická podpora EMH při správě silnice I/16 Trutnov – státní hranice
BeschreibungPředmětem je zaměření, vyhodnocení a následné zajištění podkladů pro majetkoprávní vypořádání formou elaborátu majetkové hranice (dále jen EMH) s vazbou na KN spravovanou Provozním úsekem Správy Hradec Králové. Vymezeným úsekem je komunikace I/16 v km 175,258 – 191,397. Předmětná část komunikace bude po dokončení výstavby dálnice D11 1109 předána do správy Královéhradeckého kraje a převedena na silnici nižší třídy. Pro zajištění následného majetkoprávního vypořádání a zajištění hladkého průběhu předání bude zpracován elaborát majetkové hranice vybraného úseku.
Interne Kennung10PT-002064