2. Verfahren
Verfahren
Titel: Projectleider Operationele stuurinformatie voor het Programma M&V CO2-emissies
Beschreibung: Binnen het programma Meten en Verbeteren CO₂-emissies, werken logistieke bedrijven en stakeholders samen aan het reduceren van gereden kilometers en CO₂-uitstoot in het wegtransport. Inmiddels nemen circa 170 logistieke bedrijven deel aan het programma. De opdracht betreft de inzet van een Projectleider Operationele Stuurinformatie binnen de programmalijn Stuurinformatie. De projectleider is verantwoordelijk voor het initiëren, aansturen en doorontwikkelen van deze programmalijn, met als doel: * het ontsluiten van rit-, zending- en brandstofdata bij logistieke bedrijven zodat meer organisaties kunnen deelnemen aan het programma; * het ontwikkelen en toepassen van operationele stuurinformatie en analyses die bijdragen aan verdere reductie van kilometers, kosten en CO₂-uitstoot bij deelnemende bedrijven. EUR 519.750 incl. verleningen
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79421000 Projektmanagement, außer Projektüberwachung von Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72224000 Beratung im Bereich Projektleitung, 72316000 Datenanalyse, 79411000 Allgemeine Managementberatung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Indien door het Ministerie van Infrastructuur en Waterstaat (Min I&W) wordt besloten tot voortzetting van het programma na 2027, bestaat er voor de Inschrijver de mogelijkheid dat de raamovereenkomst, na evaluatie en bij naar het oordeel van de aanbestedende dienst voldoende functioneren van de Opdrachtnemer, maximaal tweemaal met een periode van één (1) jaar wordt verlengd.