2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leermiddelen VMBO
Beschreibung: Leermiddelen VMBO € 400.000,00
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: - -
Interne Kennung: 1
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39162100 Leermiddelen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: - -
Interne identificatiecode: 1