2. Verfahren
Verfahren
Titel: Waregem - Uitrustingswerken bedrijventerrein Blauwpoort
Beschreibung: Waregem - Uitrustingswerken bedrijventerrein Blauwpoort
Interne Kennung: 23.14
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233120 Straßenbauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 23.14 - 1
Beschreibung: uitvoeren van de nodige voorbereidende werken (uitbraak, affrezen, rooien bomen, ...), uitvoeren van de nodige grondwerken, het drooghouden en het instandhouden van sleuven, bouwen van rioolleidingen/betonnen kokers en toegangs- en verbindingsputten met toebehoren, bouwen van constructies in gewapend beton, bouwen van een aftappunt voor herbruik, uitvoeren van de nodige grondwerken, drooghouden van het baanbed, voorzien van de nodige funderinen, aanleggen van cementbetonverhardingen, bitumineuze verhardingen, bestratingen in betonstraatstenen, grasbetontegels, halverharding en verkeersdrempels in geprefabriceerde betonelementen, plaatsen van trottoirbanden, watergreppels en kantstroken, aanleggen van bufferbekkens met winterbed, leveren en plaatsen van een houten ponton en vlonders, leveren en plaatsen van een fietsbrug, aanbrengen van de voorziene markeringen, signalisatiepalen en -tekens en trottoirpaaltjes.
Interne Kennung: 1