349770-2026 - Ergebnis
Polen – Medizinische Geräte – Dostawa sprzętu medycznego w ramach projektu pn. „Poprawa jakości udzielanych świadczeń zdrowotnych, poprzez zakup niezbędnego sprzętu medycznego oraz przeprowadzenie prac inwestycyjnych, w tym dostosowujących do potrzeb osób niepełnosprawnych i starszych Przychodni Specjalistycznej SPZOZ w Świdniku” w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa sprzętu medycznego w ramach projektu pn. „Poprawa jakości udzielanych świadczeń zdrowotnych, poprzez zakup niezbędnego sprzętu medycznego oraz przeprowadzenie prac inwestycyjnych, w tym dostosowujących do potrzeb osób niepełnosprawnych i starszych Przychodni Specjalistycznej SPZOZ w Świdniku” w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego w ramach projektu pn. „Poprawa jakości udzielanych świadczeń zdrowotnych, poprzez zakup niezbędnego sprzętu medycznego oraz przeprowadzenie prac inwestycyjnych, w tym dostosowujących do potrzeb osób niepełnosprawnych i starszych Przychodni Specjalistycznej SPZOZ w Świdniku” w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności", z podziałem na następujące części: Część 1 – Dostawa sprzętu medycznego na potrzeby Poradni Specjalistycznych SPZOZ w Świdniku. Część 2 – Dostawa sprzętu medycznego na potrzeby Poradni Urologii SPZOZ w Świdniku. Część 3 – Dostawa aparatu USG. Część 4 – Dostawa aparatu RTG. Część 5 – Dostawa medycznego systemu kolejkowego wraz z zestawami komputerowymi. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1.1 - 1.5 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung320363-2026
Interne KennungSPZOZ/ZP/271/07/05/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1.Zamawiający informuje, iż na podstawie art. 139 ust. 1 ustawy Pzp może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 2. W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja pomiędzy Zamawiającym, a Wykonawcami odbywa się przy użyciu Platformy zakupowej: https://spzozswidnik.ezamawiajacy.pl . Informacja o środkach komunikacji elektronicznej przy użyciu których Zamawiający będzie się komunikował z Wykonawcami oraz informacje o wymaganiach technicznych i organizacyjnych, sporządzania, wysyłania i odbierania kor. elektronicznej znajduje się w Rozdziale XIV SWZ.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 33124100 Diagnostikausrüstung, 33125000 Ausrüstung für urologische Untersuchungen, 33112200 Ultraschallanlage, 33111000 Röntgengeräte
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1 – Dostawa sprzętu medycznego na potrzeby Poradni Specjalistycznych SPZOZ w Świdniku.
BeschreibungDostawa sprzętu medycznego na potrzeby Poradni Specjalistycznych SPZOZ w Świdniku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1.1 do SWZ, Formularz wyceny stanowiący załącznik 2.1 do SWZ; Warunki realizacji dostaw określa Umowa - załącznik nr 7 do SWZ.
Interne Kennungczęść 1 zamówienia
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33124100 Diagnostikausrüstung
LosLOT-0002
TitelCzęść 2 – Dostawa sprzętu medycznego na potrzeby Poradni Urologii SPZOZ w Świdniku.
BeschreibungDostawa sprzętu medycznego na potrzeby Poradni Urologii SPZOZ w Świdniku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1.2 do SWZ, Formularz wyceny stanowiący załącznik 2.2 do SWZ; Warunki realizacji dostaw określa Umowa - załącznik nr 7 do SWZ.
Interne Kennungczęść 2 zamówienia
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33125000 Ausrüstung für urologische Untersuchungen
LosLOT-0003
TitelCzęść 3 – Dostawa aparatu USG
BeschreibungDostawa Dostawa aparatu USG. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1.3 do SWZ, Formularz wyceny stanowiący załącznik 2.3 do SWZ; Warunki realizacji dostaw określa Umowa - załącznik nr 7 do SWZ.
Interne Kennungczęść 3 zamówienia
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33112200 Ultraschallanlage
LosLOT-0004
TitelCzęść 4 – Dostawa aparatu RTG
BeschreibungDostawa aparatu RTG. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1.4 do SWZ, Formularz wyceny stanowiący załącznik 2.4 do SWZ; Warunki realizacji dostaw określa Umowa - załącznik nr 7 do SWZ.
Interne Kennungczęść 4 zamówienia
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33111000 Röntgengeräte
LosLOT-0005
TitelCzęść 5 – Dostawa medycznego systemu kolejkowego wraz z zestawami komputerowymi.
BeschreibungDostawa medycznego systemu kolejkowego wraz z zestawami komputerowymi. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1.5 do SWZ, Formularz wyceny stanowiący załącznik 2.5 do SWZ; Warunki realizacji dostaw określa Umowa - załącznik nr 7 do SWZ.
Interne Kennungczęść 5 zamówienia
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör