2. Verfahren
Verfahren
Titel: Revitalizace centra obce Žádovice - I. Etapa - Okolí kostela - Úprava veřejného prostranství
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je úprava veřejného prostranství v obci Žádovice. CPV kód: 45000000-7 Stavební práce 45112700-2 Krajinné úpravy
Interne Kennung: Systémové číslo NEN: N006/25/V00008396
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Veřejná zakázka je zadávána v návaznosti na zrušenou část č. 1 VZ (s názvem části: "Úprava veřejného prostranství"), která byla zadávána v rámci zadávacího řízení pro veřejnou zakázku s názvem: "Revitalizace centra obce Žádovice - I. Etapa - Okolí kostela", která byla v souladu s § 35 zákona dělena na 2 části, přičemž předpokládaná hodnota ve výši 10 129 557,98 Kč bez DPH uvedená u této veřejné zakázky s názvem "Revitalizace centra obce Žádovice - I. Etapa - Okolí kostela - Úprava veřejného prostranství" odpovídá hodnotě uvedené zrušené části č. 1 VZ, která je tímto zadávacím řízení zadávána opakovaně, kdy zadavatel do předchozí zrušené části č. 1 VZ neobdržel žádnou nabídku. Předpokládaná hodnota obou částí VZ původní zakázky s názvem "Revitalizace centra obce Žádovice - I. Etapa - Okolí kostela" činí poté 12 736 328,89 Kč bez DPH.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45112700 Landschaftsgärtnerische Arbeiten
5. Los
Los: LOT-0001