349786-2026 - Wettbewerb
Polen – Überholungs- und Sanierungsarbeiten – Renowacja sieci kanalizacji sanitarnej w rejonie ul. Małyszyńskiej i ul. Rolnej w Gorzowie Wlkp. – etap 1
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRenowacja sieci kanalizacji sanitarnej w rejonie ul. Małyszyńskiej i ul. Rolnej w Gorzowie Wlkp. – etap 1
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest renowacja sieci kanalizacji sanitarnej w rejonie ul. Małyszyńskiej i ul. Rolnej w Gorzowie Wlkp. – etap 1. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie robót budowlanych polegających na renowacji sieci kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej DN 1200 mm zlokalizowanej w Gorzowie Wlkp. w rejonie ulic Mosiężnej, Spiżowej, Stalowej, Nasiennej, Małyszyńskiej w kierunku oczyszczalni ścieków przy ul. Kostrzyńskiej 158, a także wszelkie inne czynności konieczne do należytego wykonania przedmiotu zamówienia opisane w dokumentach zamówienia.
Interne KennungZP/7/2026/PL
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45453000 Überholungs- und Sanierungsarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen, 45100000 Baureifmachung, 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten, 45262600 Diverse Spezialbauarbeiten, 45400000 Baufertigstellung, 45233252 Oberbauarbeiten für Straßen, 34992300 Straßenschilder
5. Los
LosLOT-0001